Czwartek, 18 Lipca, 2024

Może dojść do walki trenera Oknińskiego! Pasternak zabrał głos [WIDEO]

Fot. Instagram/YouTube
Opublikowane 6 grudnia 2023, 08:24
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Michał Pasternak zabrał głos w sprawie potencjalnego starcia freakowego jego trenera Mirosława Oknińskiego, który niedawno otrzymał ofertę.

W ostatniej rozmowie dla fansportu.pl Okniński przyznał, że za dwa miliony mógłby wyjść do klatki i zmierzyć się z Marcinem Najmanem. Długo nie musiał czekać na reakcję ze strony federacji, gdyż w ciągu kilku dni ujawnił, że otrzymał już propozycję.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Pasternak o walce Oknińskiego

O potencjalny debiut trenera zapytany został jego podopieczny Michał Pasternak, który już w tę sobotę wejdzie do klatki FAME, żeby zmierzyć się z Dominikiem Zadorą. Przyznał, że w przypadku Oknińskiego bylibyśmy świadkami niesamowitych dymów przed pojedynkiem.

– Myślę, że za dwa miliony to byłoby to do zrobienia. Mimo że trener jest po ciężkiej chorobie, to na pewno wyszedłby do takiej walki. Nie o samą walkę by tutaj chodziło tylko o kwestię tego show, które by było przed walką. To by był jeden wielki rozp…dol. Trener jest znany z tego, że potrafi podkręcić walkę swoich zawodników, a co by dopiero było, gdyby on walczył za taką sumę pieniędzy?

Jeśli jednak chodzi o przygotowania, Pasternak nie ukrywa, że byłyby one dla Oknińskiego sporym wyzwaniem – Trenerowi by było ciężko ze względu, że jest po ciężkiej chorobie. Znalazł alternatywę, już nie trenuje, tylko po prostu strzela i tym jest zajarany.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO