Środa, 24 Lipca, 2024

Tomasz Adamek zawalczy w KSW!? Jest wyjaśnienie z organizacji FAME MMA!

Fot. FAME
Opublikowane 15 grudnia 2023, 14:48
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Wszystko wskazuje na to, że finalnie doniesienia o walce Tomasza Adamka w organizacji KSW są prawdziwe. Głos w tej sprawie zabrał rzecznik FAME MMA.

Były mistrz świata i jeden z najlepszych pięściarzy w historii Polski w przyszłym roku ma zadebiutować we freak fightach. Podpisał kontrakt z FAME MMA na co najmniej dwa pojedynki. Jak wiadomo, zawalczy w boksie i nie zamierza próbować swoich sił w innej formule.

W ostatnim czasie pojawiły się doniesienia o jego pojedynku z legendą polskiego MMA Mamedem Khalidovem. Do starcia miałoby dojść w lutym na gali KSW. Kibice jednak sceptycznie podchodzą do takich wiadomości ze względu na kontrakt Adamka z FAME i wydarzenie organizowane przez KSW w Czechach.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Co z walką Adamka w KSW!?

Jak się okazje, walka Adamek vs Khalidov w boksie ma odbyć się w Gliwicach na specjalnej dodatkowej gali. Natomiast kontrakt z FAME MMA nie powinien być problemem, gdyż rzecznik federacji w rozmowie z MMA-BNB potwierdził, iż prowadzone są rozmowy w sprawie pojedynku “Górala” dla innej organizacji:

– Możecie być spokojni, Tomek na pewno w przyszłym roku zawalczy w organizacji. Kontrakt jest, jest podpisany, obowiązuje. Plany są, żeby zawalczył w przyszłym roku. To na pewno nie będzie gala w lutym. Natomiast rozmawiamy z Mateuszem Borkiem.

– Rzeczywiście jest pomysł wypożyczenia, zwolnienia go z kontraktu, wypożyczenia na jednorazowy występ, ale nie mamy wiedzy gdzie. To jest sprawa promotora, czy KSW. Nie mogę potwierdzić, bo to poza naszymi rozmowami. Tego nie wiem. Wiem, że zawalczy w przyszłym roku, są rozmowy i jesteśmy otwarci na wypożyczenie.

Kto wygra walkę Khalidov vs Adamek

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO