Piątek, 12 Lipca, 2024

Mateusz Borek ujawnił kulisy rozmów z FAME! Świetne zachowanie właścicieli organizacji [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 18 grudnia 2023, 14:17
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Ogłoszona dziś hitowa walka Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem była niemałym zaskoczeniem dla wielu kibiców, którzy spodziewali się kolejnego starcia pięściarza pod sztandarem FAME MMA. Mateusz Borek ujawnił, jak wyglądała rozmowa z właścicielami freakowej organizacji.

Choć w ostatnich dniach pojawiło się `wiele plotek na temat tego zestawienia, wielu wciąż niedowierzało, że do niego dojdzie. Odpowiedź poznaliśmy dziś: Tomasz Adamek zmierzy się z Mamedem Khalidovem, a do tego starcia dojdzie już 24 lutego na gali KSW Epic w Gliwicach.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Popularny “Góral” parę miesięcy wcześniej podpisał kontrakt z FAME MMA. Właściciele największej freakowej organizacji w Europie nie zamierzali jednak stawiać żadnego oporu przed tym, by mogło dojść do tego hitowego starcia. Kulisy rozmów ujawnił Mateusz Borek w rozmowie z Fansportu TV.

To nie jest tak, że podpisaliśmy papier i niezależnie od tego podpisaliśmy papier na walkę z Mamedem w KSW, tak nie robią dżentelmeni. Poprosiłem po ludzku właścicieli FAME: “Jeśli ma się to wydarzyć w polskim sporcie, to musi wydarzyć się teraz. A jeśli ma się wydarzyć teraz, to potrzebujemy zgody.” Przekaz był prosty: “Jesteśmy fanami polskiego sportu. Przez lata kibicowaliśmy Mamedowi, wstawaliśmy na walki Tomka i nie chcemy być tymi, którzy tę walkę zablokują”.

Zobacz też inne wywiady po ogłoszeniu walki:

Kto wygrałby walkę w boksie?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO