Czwartek, 18 Lipca, 2024

Walka z Pandora Gate w tle? Konopskyy komentuje doniesienia Szalonego Reportera!

Fot. FAME
Opublikowane 26 grudnia 2023, 09:42
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Szalony Reporter po raz kolejny postanowił zleakować jedną ze zbliżających się walk na gali Fame MMA. Zdaniem freak fightera miałoby dojść do pojedynku “Konopskyy’ego” z Marcinem Dubielem. Ten pierwszy skomentował doniesienia na swoim Instagramie.

Jedyne co Marcin Dubiel miał wspólnego z Mikołajem Tylko, znanym szerszemu gronu jako “Konopskyy”, były ewentualne komentarze tego drugiego na YouTube. Jeden z największych twórców commentary w Polsce przeprowadził niedawno śledztwo z Sylwestrem Wardęgą, którego efektem była afera Pandora Gate.

Jedną z osób, która pojawiała się w materiałach był Marcin Dubiel, swego czasu blisko żyjący ze “Stuu”. Zarówno jeden, jak i drugi utrzymywali kontakty z nieletnimi fankami. O ile Burton odpowie karnie za swoje czyny, o tyle Marcinowi prawdopodobnie nie zostały postawione żadne zarzuty – a przynajmniej nic o takowych nie wiadomo.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

“Konopskyy” swoim materiałem napsuł sporo krwi Dubielowi. Doświadczony freak fighter zapewne z chęcią odpłaciłby się za to w klatce Fame MMA, a jak zleakował “Szalony Reporter” może do tego dojść już niebawem!

Promując na X’ie (dawniej Twitter) swój najnowszy wywiad z “Fagatą”, Tomasz Matysiak dopisał: “DUBIEL vs KONOPSKI NA FAME MMA”. Do sprawy szybko odniósł się Mikołaj Tylko, który wstawił na swoje social media wycinek rozmowy z “Szalonym Reporterem“. Ten sceptycznie podszedł do wiadomości “Konopskyy’ego”, który zapewnił, że nic nie ma na rzeczy:

Dementuję fejka, którego wczoraj puścił “Szalony Reporter” nt. mojej rzekomej walki z Dubielem. Przyjął do “wiadomości”, ale nie sprostował, więc ja to robię! Wesołych świąt dla was.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO