Piątek, 19 Lipca, 2024

Okniński uderza w Kubiszyna! Ujawnia, kto ma być jego rywalem na FAME 20!

Fot. FAME
Opublikowane 6 stycznia 2024, 10:38
przez Jakub Hryniewicz
4
31
Brak komentarzy

Czy to przypadkiem, czy było to zamierzone – poznaliśmy nazwisko rywala, który jest przymierzany do walki z “Don Diego” na FAME 20!

Mistrz organizacji GROMDA na ostatniej w ubiegłym roku gali FAME MMA został ogłoszony jako nowy nabytek organizacji. Nie jest żadną tajemnicą, że “Don Diego” przymierzany jest do walki na jubileuszowej gali FAME 20.

On sam bardzo nalega, by pojedynek z jego udziałem odbył się na innowacyjnych zasadach. Chodzi o walkę 3-rundową, w której formuły (boks, K-1, MMA) zmieniały by się po przerwach. Wczoraj wieczorem Kubiszyn przekazał na Instagramie, że negocjacje z teamem rywala idą topornie. Mateusz nie ma jednak zamiaru rezygnować ze swoich warunków.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Niedługo później odpowiedź na słowa “Don Diego” nagrał Mirosław Okniński. Już samo to naprowadzić mogło fanów, z kim Kubiszyn jest zestawiany na FAME 20.

– Halo! Mój ty przyjacielu! “Don Kichot” z Manchy! Słuchaj, dostałeś dwie rundy w swojej formule. Pierwsza runda twoja, boks. Przecież jesteś mistrzem GROMDY! Dostałeś pierwszą rundę w swojej formule. Druga była w naszej, trzecia w twojej. I co, obs…łeś zbroję? Po prostu ty jesteś tchórzem!

Popularny “Łowca Skór” rozwiał chwilę później wszystkie wątpliwości. Okniński zdradził, że do walki z Kubiszynem przymierzany jest Michał Pasternak!

– Chcesz, żebyśmy się bili z tobą, na twoich warunkach. Zaproponowaliśmy: pierwsza runda twoja. “Don Kichot”! Co, w pierwszej byś Pasternaka nie wykończył? Taki zaj…bisty jesteś. A później druga nasza, jakby Pasternak nie wygrał, no to trzecia by była twoja! Dostałeś super warunki. Najman jest leszczem, a ty – ćwierć leszczem!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
31
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO