Wtorek, 16 Lipca, 2024

Dlaczego Lewandowski nie wygrał Złotej Piłki? Były menedżer wyjaśnia! “Gdyby sumiennie wykonywał pracę…”

Foto: YouTube
Opublikowane 9 stycznia 2024, 15:27
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Cezary Kucharski zabrał głos w sprawie Roberta Lewandowskiego. Wyjaśnił, dlaczego jego zdaniem napastnik nie wygrał Złotej Piłki w 2021 roku.

Ówczesny zawodnik Bayernu Monachium był o krok od zdobycia najbardziej prestiżowej indywidualnej nagrody w świecie futbolu. Niewielką liczbą głosów przegrał jednak z Leo Messim i nigdy nie wrócił do gry o Ballon d’Or.

Teraz głos w tej sprawie zabrał jego były menedżer, z którym “Lewy” rozstał się w bardzo złych okolicznościach. W pewnym momencie Kucharski został nawet zatrzymany przez policję ze względu na rzekome groźby i szantażowanie. Cała sprawa wywołała jednak sporo kontrowersji.

W ostatnim wywiadzie dla sport.pl Kucharski poruszył temat wspomnianej Złotej Piłki. Wyjaśnił, że wpływ na głosowanie mają nie tylko wyniki na boisku, ale również to, co dzieje się poza nim:

– W plebiscycie z 2021 roku dobrze widać, jak istotne są rzeczy pozaboiskowe. Ja już kiedyś chciałem przybliżyć go ludziom, wypromować Roberta na innych kontynentach. Umówić go na wywiady z dużymi portalami, ważnymi dziennikarzami choćby z Ameryki Południowej, Afryki, USA i innych części świata.

– On nie chciał takich rozmów, był sceptyczny. Ciężko jest bez takiej dodatkowej pracy zdobyć “Złotą Piłkę”. W pamiętnym 2021 roku, gdyby sumiennie wykonywał pewną pracę poza boiskiem, budował swą popularność, zdobywał sympatię ludzi też na innych kontynentach, to ten plebiscyt “France Football” w 2021 roku by wygrał. Tak to po prostu działa.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments