Piątek, 19 Lipca, 2024

Don Diego vs Wielki Bu? Szef GROMDY zabrał głos! [WIDEO]

Fot. GROMDA/YouTube/Clout MMA
Opublikowane 17 stycznia 2024, 13:21
przez Jakub Hryniewicz
10
1
Brak komentarzy

W ostatnich tygodniach pojawił się temat ewentualnej walki Mateusza “Don Diego” Kubiszyna z Patrykiem “Wielkim Bu” Masiakiem. Na temat tego zestawienia wypowiedział się szef GROMDY, pan Mariusz Grabowski.

Po ogłoszeniu Mateusza Kubiszyna jako nowego zawodnika Fame MMA kibice zaczęli emocjonować się potencjalnymi zestawieniami we freak fiightach. Mistrz walk na gołe pięści organizacji GROMDA dogadywał już nawet starcie z Michałem Pasternakiem, jednak negocjacje spełzły na niczym.

Sprawdź kurs w eFortuna.pl

Odbierz 3x zakład bez ryzyka do 100zł! Za samą rejestrację zgarniasz 20 zł!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

“Wampir” na tym nie straci. W niedawno ogłoszonej karcie walk FAME 20 dowiedzieliśmy się, że podopieczny Mirosława Oknińskiego zmierzy się z Alanem Kwiecińskim. Tym samym “Don Diego” został na lodzie, choć nie wszystkie karty jubileuszowej gali zostały odsłonięte.

W mediach ostatnio rozgorzał temat ewentualnego pojedynku Kubiszyna na FAME 20 z “Wielkim Bu”. Co o tej walce sądzi Mariusz Grabowski? Szef GROMDY wypowiedział się na ten temat w rozmowie z Michałem Tuszyńskim na naszym kanale, Fansportu TV.

– Jeśli by miało do takiej walki dojść – my jesteśmy na tak. Nie ma żadnych przeciwskazań, czy to “Wielki Bu”, czy inny zawodnik. Powiedzieliśmy, że jesteśmy chętni. Czy tak walka dojdzie do skutku? To trzeba pytać włodarzy i inne osoby. Z tego co śledzę, to “Wielki Bu” ma kontrakt z Cloutem, to pewnie i oni mają coś do powiedzenia. Jeśli by taka walka była, to bierzemy od razu.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
10
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO