Piątek, 12 Lipca, 2024

Tłumy czekały na nowego mistrza! Tak Du Plessis został przywitany przez kibiców w RPA [WIDEO]

Opublikowane 26 stycznia 2024, 11:56
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

W miniony weekend kolejny były mistrz KSW osiągnął najwyższy laur w UFC. Dricus Du Plessis został pierwszym mistrzem w historii z RPA, gdzie czekało na niego iście królewskie powitanie.

“Stillknocks” z rekordem 6-0 w organizacji otrzymał title shota przeciwko Seanowi Stricklandowi. Starcie o pas wagi średniej zamknęło kartę walk UFC 297 w Kanadzie.

Du Plessis i Strickland przewalczyli pełen dystans i do ostatecznego werdyktu potrzebna była decyzja sędziów. Ci jako zwycięzcę niejednogłośnie wskazali Dricusa, który tym samym został pierwszym mistrzem UFC z Republiki Południowej Afryki.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Nowy champion oczywiście lada moment rozpoczął celebrację. Imprezowe sceny przejęły wręcz social media Afrykanera. Nie inaczej było też, gdy Dricus wrócił do swojego rodzinnego kraju.

Fani często wielkimi tłumami witają mistrzów, co mogliśmy obejrzeć przy okazji powrotu Jiriego Prochazki do Czech. Również Du Plessis mógł liczyć na iście królewskie przywitanie. Tłumy stawiły się na lotnisku w Johannesburgu, by przywitać nowego mistrza wagi średniej.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO