Poniedziałek, 4 Marca, 2024

Żurom grzmi po skandalu z Popkiem! Ostrzega rapera przed konsekwencjami [WIDEO]

Fot. GROMDA/Instagram
Opublikowane 29 stycznia 2024, 09:12
przez Jakub Hryniewicz
27
6
Brak komentarzy

Jednym z najgorętszych tematów ostatnich godzin jest karygodne nagranie „Popka”. Kolejne osoby reagują na wideo rapera, a do grona tego dołączył „Żurom”.

Paweł Mikołajuw zasłynął w przeszłości z wielu kontrowersyjnych akcji. Sytuacja sprzed ostatnich kilkudziesięciu godzin przekracza jednak wszelkie granice. Na Instagramie „Popka” pojawiły się pod jego adresem zarzuty o zoofilię. Wszystko zaczęło się od nagrania na social mediach rapera.

Nie trzeba było długo czekać na reakcje na tak obrzydliwy materiał. Głos w tej sprawie zabrała przedstawicielka fundacji dla Szczeniąt Judyta, która poprosiła o więcej dowodów. Kompletnie nie gryząc się w język bardzo mocne wideo o zachowaniu „Popka” nagrał też Marcin „Różal” Różalski.

To nie wszystko, gdyż pojawiło się również oświadczenie GROMDY! Federacja postanowiła natychmiast zakończyć współpracę z „Popkiem”:

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Żurom komentuje zachowanie „Popka”

Kilka słów na temat kontrowersyjnego zachowania rapera nagrał również Andrzej Żuromski. Popularny „Żurom” od dawna ma nie po drodze z „Popkiem”, a teraz z Dubaju przekazał mu, że wielu jego znajomych ma go na celowniku.

– Mam tutaj wielu znajomych i powiedzieli: „Popek”, jak tu przyjedziesz, to jak wszędzie u normalnych ludzi, będziesz goniony, będziesz bity, będziesz gnębiony. Ja nagrywam to wideo tylko dlatego, żeby dać niektórym coś do myślenia. Gdzie są obrońcy „Popka”, którzy mi cisnęli? „Rurom” to, tamto, konfident…

Chwilę później przytoczywszy swoją historię z raperem, „Żurom” dodał:

Jest to notoryczny kłamca, pozbawiony honoru, godności. (…) Teraz cała prawda o „Popku” wyszła, że jest zoofilem, że ma jakieś upodobania zboczone, których normalny człowiek nie może tolerować. Nie ma wytłumaczenia.

Freak fighter, który niedawno wygrał z Tomaszem Chickiem na Prime MMA 7, dodał też dłuższy opis pod postem. Żuromski zasugerował, że „Popek” nie powinien być przez nikogo obserwowany na social mediach.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
27
6
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments