Wpadka Boxdela przed FAME 20! Jako jedyny nie zrobił wagi [WIDEO]

Fot. Instagram
Opublikowane 9 lutego 2024, 14:47
przez Przemek Krautz
2
6
3 komentarze

Federacja FAME przekazała informacje o wynikach porannego ważenia. Tylko jeden zawodnik nie zmieścił się w limicie, który przestrzelił o blisko 2 kg.

Już jutro odbędzie się jubileuszowa gala w Krakowie. Na karcie walk znalazło się wiele fenomenalnych zestawień, a także turniej, w którym udział weźmie 8 zawodników. Jednego wieczoru stoczą oni aż trzy starcia i zawalczą o nagrodę w wysokości 2 milionów złotych.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

„Boxdel” nie zrobił wagi

Co-main eventem gali będzie starcie Michała Barona z Kasjuszem Życińskim. Panowie już raz mieli okazję zmierzyć się w boksie i z łatwością zwyciężył wówczas „Don Kasjo”. Tym razem jednak pojedynek odbędzie się na zasadach K-1, ale dużym faworytem i tak jest powracający do federacji Kasjusz.

„Boxdelowi” z całą pewnością nie pomaga krytyka, jaka na niego spada ze wszystkich stron, czy to dawnych kolegów, czy byłego trenera. Dodatkowo, jako jedyny z zawodników, którzy nie biorą udziału w turnieju, nie zmieścił w limicie wagowym. Federacja przekazała, że przekroczył limit o 1,9 kg.

Kibice zareagowali natychmiastowo. Wytknęli mu brak profesjonalizmu i to, że jako włodarz powinien być przykładem dla zawodników, aby ci zawsze dopełnili takich formalności jak zrobienie wagi. Za przestrzelenie limitu zapewne otrzyma karę finansową:

Kto wygra walkę?

Loading ... Loading ...

Sprawdź wywiady po ceremonii ważenia FAME 20:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
6
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Katarzyna
Katarzyna
11 dni temu

Tak 😘

Katarzyna
Katarzyna
11 dni temu

Brak Słów.Jeżeli Chodzi O WAGE…J..ać Tą WAGE…To Co Ten,,TRÓJKĄT BERMUDZKI”WYPOWIADA SIĘ NA PROGRAMACH” To Przechodzi Wszelkie Pojęcia.To Są Trzy Upośledzenia,,TELETUBISIE”🧟🧟🧟Boxdel,Wardęga,Gola.Że Ta Kamera Nie Pęknie.

Radom
Radom
11 dni temu

2 kg i jest w ręczniku???, to się zdarza przy gramach a nie kilogramach, ustawka

WIDEO