Dramat na ważeniu przed UFC! Rywal Roberta Bryczka nie zrobił wagi! [WIDEO]

rywal bryczka nie zrobił wagi dramat na ważeniu ufc vegas 86
fot. UFC youtube screenshot
Opublikowane 10 lutego 2024, 11:29
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Ihor Potieria nie zmieścił się w limicie kategorii średniej na ważeniu przed UFC Vegas 86. Rywal Roberta Bryczka nie zrobił wagi.

Już dziś w Las Vegas odbędzie się kolejna gala organizacji UFC. Wczoraj w trakcie ważenia rozegrało się kilka dramatów, gdyż trzech zawodników przestrzeliło limity wagowe podczas pierwszej próby.

Ostatecznie tylko jeden zawodnik nie wypełnił limitu kategorii średniej, niestety mowa tu o Ihorze Potierii, czyli rywalu Roberta Bryczka. Ukrainiec ma jednak ku temu powód, gdyż wskoczył do rozpiski na zastępstwo w ostatnim tygodniu przed galą UFC Vegas 86.

Potieria walczył wcześniej w kategorii półciężkiej i miał zamiar w tym roku zejść do dywizji średniej. Trenujący na co dzień w Warszawie zawodnik nie był jednak w stanie zbić do 185 funtów. Ihor ważył 187,5 funta jednak nie sama waga, a to jak wyglądał zawodnik było niepokojące.

Potieria z trudem doczłapał na wagę i było widać, że jest skrajnie wyczerpany po żmudnym procesie zbijania wagi. Materiał video na którym Ukrainiec melduje się na wadze możecie zobaczyć poniżej.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO