Wiewiór wygrywa wielki finał turnieju! Zgarnął 1,5 mln złotych na FAME 20 [WIDEO]

Opublikowane 11 lutego 2024, 01:04
przez Przemek Krautz
0
10
Brak komentarzy

Za nami kolejna gala FAME i kolejne wielkie emocje. Jubileuszowe wydarzenie z całą pewnością nie zawiodło, a kibice zapamiętają je na długo.

FAME 20 było wyjątkowym eventem między innymi ze względu na turniej. Ośmiu zawodników wzięło udział w zawodach, które mógł wygrać tylko jeden. Zwycięzca musiał stoczyć aż trzy walki jednego wieczoru i nie mógł ponieść żadnej porażki, a w zamian zgarnął 2 miliony złotych.

Wszystkie walki odbyły się na zasadach K-1, a fani wskazywali kilku faworytów. Wśród nich wymieniano m.in. Amadeusza „Ferrariego” Roślika, Adriana Polańskiego, czy Maksymiliana Wiewiórkę. Nie było jednak wątpliwości, że nie obejdzie się bez niespodzianek.

Po fenomenalnych i zaciętych zestawieniach w końcu udało się wyłonić finalistów, których pojedynek był zwieńczeniem widowiskowej gali.

RELACJA: Wiewiór vs Josef Bratan

RUNDA 1

Raper dużo kopie frontami na tułów i głowę Wiewióra. Maks stara się skracać dystans, Josef Bratan spróbował ataku z wyskoku. Niezły low kick Wiewiórki, który też unika high kicka oponenta. Maks stara się unikać wysokich kopnięć Bratana i ruszył z mocną serią, po której wylądował na deskach! Liczony podwójny mistrz Fame MMA, czym prawdopodobnie przegrywa w tej rundzie.

RUNDA 2

Josef Bratan ponownie atakuje frontami dystansując Wiewiórkę. Maks szuka skrócenia dystansu, trafił świetnym lowem, ale nie było to dewastujące kopnięcie. Wiewiór wyczekuje ataków oponenta, który niespecjalnie pcha się z atakami. Raper z wytwórni GM2L skutecznie punktuje i walczy bardzo mądrze. Kopie Maks, Josef kontruje, ale obrywa od Wiewióra i jest liczony. Bratan po powrocie naciska, dużo kopie po nogach podwójnego mistrza FAME.

RUNDA 3

Sędziowie po 2. rundach nie potrafili wskazać zwycięzcy, co oznacza, że freak fighterzy do tej odsłony wychodzili po wszystko. Maks atakuje kopnięciami na nogę, Josef Bratan również stara się skutecznie obijać rywala. Wiewiór mocno trafił, ale niebawem to brat Alberto przechodzi do ofensywy! Maks doskakuje z serią uderzeń ku uciesze publiczności. Dobry lewy sierp Wiewiórki, którego Josef okopuje po nogach i korpusie. Josef Bratan podejmuje ryzyko, ruszył z kopnięciami i mamy gong kończący walkę!

Wynik walki: Wiewiór wygrał niejednogłośną decyzją sędziów!

(Artykuł w trakcie aktualizacji, nagranie zostanie dodane)

Sprawdź wywiady z gali FAME 20:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
10
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO