Poniedziałek, 4 Marca, 2024

Borek komentuje rozczarowanie kibiców galą Epic! Karta walk miała wyglądać inaczej [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 12 lutego 2024, 12:12
przez Przemek Krautz
0
6
Jeden komentarz

Mateusz Borek zabrał głos w sprawie nadchodzącej gali XTB KSW Epic. Zdradził, że karta walk miała wyglądać inaczej, ale jest spokojny o sprzedaż PPV.

24 lutego odbędzie się specjalne wydarzenie największej polskiej federacji. KSW chce wprowadzić na rynek nowy projekt, w którym sportowe pojedynki będą odbywać się na różnych zasadach, jak np. boks, K-1 w małych rękawicach, walki w kimonach, graplling.

Main eventem pierwszej gali jest pojedynek Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem. Zobaczymy również turniej w kategorii półciężkiej o mistrzowski pas, czy starcie Michała „Matrixa” Królika. Gala XTB KSW Epic zdaniem wielu kibiców jest jednak sporym rozczarowaniem.

Fani spodziewali się ciekawszych zestawień, a bez wątpienia federacja o wiele lepszego odbioru i większego zainteresowania. Mateusz Borek, który rozmawiał z fansportu.pl, przyznał jednak, że nie martwi się o sprzedaż wydarzenia, mimo że na karcie walk brakuje kilku nazwisk:

Na pewno widzę, że jest taki dystans kibiców. Wydaje m się, że troszkę brakuje kilku gwiazd na tej karcie. Ja też wiem, że ona miała wyglądać inaczej. Ale ja z doświadczenia wiem, że to jest tak: ludzie narzekają, zastanawiają się, a potem przyjdzie sobota rano, 15 portali napisze, że „to już dziś wieczorem” i wtedy zaczyna się ruch. No bo jak nie ma lepszego pomysłu na wieczór, to ktoś zapłaci 40 zł, żeby zobaczyć dwie legendy polskiego sportu.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
6
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Borek lasek
Borek lasek
18 dni temu

No tak tępy naród wszystko kupi
Ogupianie i bicie piany. Borek wszędzie go pełno tam gdzie forsa. Stanowski już go wyjaśnił, a ten dalej się pcha.

WIDEO