Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Dricus Du Plessis do Adesanyi: “Mówiłeś że przeciągniesz moje truchło przez całe RPA”

dricus du plessis do israela adesanyi
fot. Dricus IG, Adesanya YT
Opublikowane 20 marca 2024, 12:40
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Dricus Du Plessis w rozmowie z Hustlers Corner odniósł się do powrotu do kolejnej walki w UFC. Mistrz chce się bić z Israelem Adesanyą.

Dricus Du Plessis aktualnie regeneruje się i dochodzi do zdrowia po wywalczeniu mistrzowskiego pasa organizacji UFC. Reprezentant RPA chciałby wrócić do octagonu UFC w wakacje. Dricus był gościem w podcaście Hustlers Corner gdzie odniósł się zarówno do nazwiska kolejnego rywala jak i do tego gdzie chciałby wystąpić.

Dricus Du Plessis zwrócił się do Israela Adesanyi. Afrykaner wspomniał słowa byłego mistrza i zachęcił go do walki. Oczywiście wymarzoną lokalizacją byłaby walka w Republice Południowej Afryki.

“Mówiłeś, że przeciągniesz moje truchło przez całe RPA. Bądź słowny i walcz ze mną, zróbmy to!”

Choć Dricus odmówił pojedynku na gali UFC 300 z powodu obrażeń nóg, które uniemożliwiały mu powrót na matę przyznał, że jego manager już negocjuje kolejną walkę w UFC.

Rozmawiamy i negocjujemy. Ludzie chcą zobaczyć ten pojedynek. Ja zmierzę się z każdym kogo przede mną postawią. Chcę bić się z najlepszymi zawodnikami. W głębi serca chciałbym zawalczyć z tym rywalem, z którym walki oczekują moi fani.

Zapytany o ilość walk jaką chciałby jeszcze stoczyć w 2024 roku Afrykaner powiedział, że chciałby stoczyć dwa starcia.

Teraz mam małą przerwę, muszę się zregenerować i zaleczyć urazy. Chcę jednak stoczyć jeszcze dwie walki w tym roku, to byłoby dla mnie idealne rozwiązanie.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO