Środa, 22 Maja, 2024

Skandal na gali Oktagon! Upokorzył znokautowanego rywala [WIDEO]

Fot. Twitter
Opublikowane 22 kwietnia 2024, 09:26
przez Przemek Krautz
0
3
Brak komentarzy

Podczas ostatniej gali organizacji Oktagon doszło do skandalicznej sytuacji. Zwycięzca pojedynku okazał rywalowi całkowity brak szacunku.

Wydarzenie Oktagon 56 odbyło się 20 kwietnia w Birmingham. Na karcie walk znalazło się starcie Akonne Wanlissa, który zmierzył się z Sahilem Sirajem, byłym zawodnikiem KSW. Reprezentujący Szwecję zawodnik w okrągłej klatce przegrał z Łukaszem Rajewskim i pokonał Ahmeda Abdulkadirova.

Zestawienie to miało odbyć się w marcu, ale musiało zostać przełożone. Wanliss od samego początku okazywał brak szacunku wobec rywala m.in. przy okazji spotkania na lotnisku, gdy Siraj chciał podać mu rękę, w jego kierunku poleciały wyłącznie obraźliwe słowa. Sytuacja powtórzyła się jeszcze kilkukrotnie w trakcie fight weeku.

Skandal na gali Oktagon 56

Eskalacja nastąpiła po konferencji prasowej. Gdy Wanliss wychodził za kulisy, został zaatakowany przez narożnik Siraja. W odpowiedzi organizacja dożywotnio zbanowała trenerów i przełożyła walkę na galę Oktagon 56.

Starcie zostało rozstrzygnięte błyskawicznie, gdyż trwało zaledwie 48 sekund. Tyle Wanliss potrzebował na znokautowanie rywala, jednak samo zwycięstwo mu nie wystarczyło i postanowił jeszcze go upokorzyć.

Gdy Siraj podnosił się z maty, przeciwnik zaszedł go od tytułu i wykonał gest imitujący stosunek seksualny. Takie zachowanie wzbudziło ogromne kontrowersje, jednak organizacja nie odniosła się do całej sprawy. Na swoich social mediach Oktagon MMA opublikował nagranie z nokautu, które jest ucięte zaraz przed wykonaniem skandalicznego gestu.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments