Wtorek, 21 Maja, 2024

Wrzosek mocno o walce Oświecińskiego i Masy we freak figtach!

Fot. YouTube
Opublikowane 9 maja 2024, 08:32
przez Przemek Krautz
27
1
Brak komentarzy

Arkadiusz Wrzosek zabrał głos w sprawie dwóch pojedynków, które w ostatnim czasie wywołały sporo kontrowersji. Nie ukrywa, że jest przeciwny takim zestawieniom.

Przypominamy, że Arek Wrzosek już w sobotę zawalczy na KSW 94 z Arturem Szpilką. Kod PPV na to wydarzenie możesz odebrać tutaj – przy okazji korzystając z mega promocji!


ODBIERZ KOD PPV NA KSW 94


Wrzosek o walkach “Masy” i Oświecińskiego

W minionych tygodniach sporo mówiło się o potencjalnym debiucie najsłynniejszego polskiego świadka koronnego. “Masa” miałby zmierzyć się z Jackiem Murańskim, ale wiele osób jest przeciwnych takiemu starciu i Internauci liczą na to, że nigdy do niego nie dojdzie.

Druga z walk, która wywołała kontrowersje to zestawienie Tomasza Oświecińskiego z Adrianem Ciosem. Aktor znany dzisiaj jako “Strachu”, podobnie jak “Masa” w przeszłości był gangsterem, który popełniał brutalne przestępstwa. Tak samo jak on, aby ratować własną skórę, odwrócił się od swoich wspólników oraz kolegów i wysłał ich za kraty.

Przy okazji ostatniego wywiadu dla Klatka po klatce Arkadiusz Wrzosek wypowiedział się na temat freak fightów i przyznał, że nie podobają mu się szczególnie dwa ostatnie pomysły. Nie trudno domyślić się, że chodzi o wspomniane walki:

– Nie dość, że brakuje już pomysłów na zestawienia, zaczynają się robić odgrzewane kotlety i branie osób, które już nie są znane z tego, że coś tam zrobiły, prowadzą jakiś kanał na YouTube, są streamerami, tylko biorą takie osoby, które są w jakiś sposób kontrowersyjne, aż czasem no niektóre za mocno. To się szczególnie dotyczy dwóch ostatnich pojedynków, które mi się rzuciły w oczy.

– Tacy ludzie nie powinni mieć poklasku, nie powinni żyć w przestrzeni publicznej i nie wiem, co jeszcze mogę powiedzieć na ten temat. Pewnie wyjdą i będą wygwizdani przez całą halę, ale to jest śmieszne, bo na koniec cyferki będą się zgadzały. Na pewno nie wnosi to nic pozytywnego do społeczeństwa, tym bardziej do sportu.

Odbierz kod na walkę Szpilka – Wrzosek

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na walkę Wrzosek vs Szpilka. Jak otrzymać kod PPV za jedyne 10 złotych na galę KSW 94? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW 94 za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod do Viaplay odbierzesz POD TYM LINKIEM – Otrzymasz dostęp na 30 dni, co oznacza, że obejrzysz aż dwie gale KSW 94 i KSW 95!

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW 94 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
27
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO