fot. Materiały prasowe

Jak informuje The Sun pięściarz Riddick Bowe (43-1, 33 KO) zapowiedział właśnie powrót do ringu! „Chcę wrócić, to doskonały moment” – skomentował Bowe.

Przypomnijmy, że „Big Daddy” 24 lata temu zawalczył z Andrzejem Gołotą! 11 lipca 1996 roku w słynnej Madison Square Garden o Andrzeju Gołocie usłyszał szerszy bokserski świat. Andrew spotkał się w ringu ze świetnym wówczas i niezwykle kontrowersyjnym Riddickiem Bowe. Przez wielu „Big Daddy” był wtedy nr 1 kategorii ciężkiej (zdobył wszystkie pasy najważniejszych federacji), a do walki z Gołotą przystępował po pokonaniu przez TKO Evandera Holyfielda! Na Gołotę praktycznie nikt nie stawiał w tym pojedynku, Bowe miał go „zjeść i wypluć” miało to być tylko przetarcie przed walką z Mike’em Tysonem, która była planowana na jesień. Do walki Tysona z Bowe jednak nie doszło.

Chcę wrócić, to doskonały moment. Jestem podekscytowany możliwością takiego powrotu i mogę potwierdzić oficjalnie, że znów zawalczę. Jestem na drodze powrotnej – powiedział Bowe cytowany przez bokser.org

Mógłbym zawalczyć z Mike’em Tysonem gdziekolwiek i w każdej chwili, nie zamierzam jednak wyzywać go do walki. To on musi skontaktować się ze mną – dodał „Big Daddy”.

Źródło: bokser.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj