Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Costa chce odegrać się na Adesanyi i nazywa go “ludzkim śmieciem” [WIDEO]

Opublikowane 30 września 2020, 01:51
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Paulo Costa – Israel Adesanya

Na UFC 253 Paulo Costa w walce wieczoru zmierzył się z Israelem Adesanyą. Brazylijczyk nie miał nic do powiedzenia w tym pojedynku i został całkowicie zdeklasowany.

Nigeryjczyk po znokautowaniu kontrowersyjnym gestem upokorzył pokonanego rywala. Paulo Costa, dopiero po starciu dowiedział się, jak zachował się jego przeciwnik i zapowiedział, że nie zamierza tego tak zostawić.

Sprawdź, co po zakończeniu walki zrobił Nigeryjczyk – Israel Adesanya upokarza znokautowanego Paulo Costę [WIDEO]

Jestem tu, żeby powiedzieć o czynach ludzkiego śmiecia, żeby powiedzieć coś o zachowaniu ludzkiego śmiecia po naszej walce. Nie widziałem tego, gdy byłem w klatce, ale mogłem obejrzeć to w powtórce. Nie zgadzam się z tym w 100%. Dla mnie sprawa nie jest zakończona. Nikt mnie nie zatrzyma. Nikt mnie nie zatrzyma – idę po ciebie, Adesanya. Chcę rewanżu – wiesz, że będę na ciebie czekał.

Coś stało się przed walką. Nie będę mówił teraz o wymówkach moim ludziom i fanom. Będę w 100% gotowy na rewanż i zapłaci za to, co zrobił. To są moje słowa, zapamiętajcie je.

Dana White, zróbmy rewanż. Nie widziałem, co zrobił w oktagonie, teraz zobaczyłem powtórkę. To sprawa honoru. Paulo Borrachinha, będę agresywny jak zawsze. Dana White, zróbmy to. Będę w 100% gotowy na rewanż, nie będzie żadnych wymówek – urwę głowę temu klaunowi bez szacunku.” – powiedział Paulo Costa [Transkrypcja mmarocks.pl]

https://www.instagram.com/p/CFsJY0og8-6/?utm_source=ig_web_copy_link

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO