Wtorek, 27 Lutego, 2024

Genesis: Rafał Kijańczuk wygrywa przez niejednogłośną decyzję sędziowską.

Opublikowane 23 października 2020, 21:07
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Ruszyła pierwsza edycja gali Genesis, gdzie zawodnicy stają do walki na gołe pięści. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek Marcina Różalskiego i Josha Barnetta.

Trzeci pojedynek gali należy do Rafała Kijańczuka i jego rywala Marcina Wasilewskiego. Pojedynek odbył się w limicie wagowym 120 kg.

Kijańczuk to zawodnik, który jest związany z organizacji FEN. Fighter ma na swoim koncie trzy porażki i osiem zwycięstw. Wszystkie jego walki zakończyły się przed czasem.

Marcin Wasilewski to kickboxer, medalista krajowych zawodów full i light-contact. Zawodnik obecnie prowadzi zajęcia jako trener w klubie Forfit.

GENESIS RELACJA Z WALKI

Na tą walkę czekają wszyscy kibice. Doświadczony Kijańczuk, który bije jak czołg zawalczy z Wasilewskim, o którym tak na prawdę nie wiadomo za wiele. Lepiej nie mrugać. Początek rundy spokojny. Potężne ciosy Kijańczuka, które niestety nie dochodzą do celu. Wasilewski boksuje bardzo spokojnie, trzyma dystans i widać, że jest bardzo skupiony. Kijańczuk wlatuje w swojego rywala i próbuje dosięgnąć go ciosami. Kilka sekund później emocje opadają i zawodnicy zwalniają tempo. Nikt nie spodziewał się, że dojdzie do drugiej rundy. Mocno rozpoczął Kijana, który atakuje Wasilewskiego, jednak ciosy nie dochodzą do celu. Wasilewski obrał dobrą taktykę, trafia ciosami w wątrobę Kijańczuka i powoli go obija. Widać, że ma plan na ten pojedynek. Mocna końcówka po obu stronach i wymiana bez kalkulacji. Trzecia runda. Pod koniec rundy obaj zawodnicy zaczęli mocną wymianę, w tej walce również nie dojdzie do nokautu. Niejednogłośna decyzja sędziowska 29-28 dla Kijańczuka, 29-28 dla Wasilewskiego i 29-28 dla Kijańczuka. Dużo przestrzelonych ciosów, kibice na pewno spodziewali się mocniejszej bójki, gdzie któryś z zawodników będzie znokautowany.

https://www.facebook.com/konfrontacja/videos/777624532798517Walka wieczoru:

120 kg: Josh Barnett wygrywa przez TKO z Marcinem Różalskim

Pozostałe walki :

  • 65 kg: Michał „Matrix” Królik wygrywa jednogłośną decyzją z Bartoszem Batrą.
  • 57 kg: Aleksandra Rola wygrywa jednogłośną decyzją z Moniką Porażyńską
  • 73 kg: Gracjan Sadziński wygrywa przez TKO, ciosy na wątrobę z Janem Sirokym
  • 120 kg: Rafał Kijańczuk wygrywa przez niejednogłośną decyzję z Marcinem Wasilewskim
  • 80 kg: Vaso Bakocevic wygrywa przez nokaut w drugiej rundzie z Dariuszem Rutkiewiczem
  • 72 kg: Damian Szmigielski wygrywa przez niejednogłośną decyzję z Denisem MakowskimPodoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments