Niedziela, 19 Maja, 2024

‘To jest ogromne wyzwanie i zrobił to w fenomenalnym stylu’ – Michał Materla o Roberto Soldiciu [WIDEO]

Fot. Michał Materla / Roberto Soldić
Opublikowane 4 listopada 2020, 12:40
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Michał Materla / Roberto Soldić
Fot. Michał Materla / Roberto Soldić

Już 14 listopada odbędzie się gala KSW 56. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek Michała Materli z debiutującym w nowej kategorii wagowej Roberto Soldiciem.

Chorwacki fighter ma na swoim koncie 20 walk i 17 zwycięstwRobocop jest obecnie mistrzem dywizji półśredniej, jednak jak sam przyznaje, lubi wyzwania i chce spróbować swoich sił w kategorii średniej.

Michał Materla to doświadczony zawodnik, który stoczył 36 walk. Polak wygrywał 29 razy, w tym 23 przed czasem. Fighter na gali KSW 55 powrócił do sportów walki po dłuższej przerwie. Magic pokonał Ilicia, a ich pojedynek został uznany za walkę wieczoru.

Do sieci trafiła zapowiedź pojedynku, na zbliżającej się gali. Polak zdradził, co zaimponowało mu w postawie chorwackiego rywala. 

Zaimponował mi bardzo w rewanżu z Du Plessisem. Wrócić po takim ciężkim nokaucie i w takim stylu, to jest ogromne wyzwanie i zrobił to w fenomenalnym stylu – wyjawił Materla.

W tym pojedynku będzie zderzenie doświadczenia z młodością, nieprzewidywalność i dwie płaszczyzny, w których lubimy walczyć, czyli jego stójka i mój parter – powiedział i dodał – Nie boję się tej walki, bo robię to całe życie.

https://www.youtube.com/watch?v=b0tuJuVPHCc&feature=emb_title

Źródło: KSW

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO