Piątek, 24 Maja, 2024

Norman Parke odchodzi z KSW? – ‘To była świetna jazda’

Fot. Norman Parke, mat. prasowe
Opublikowane 7 listopada 2020, 11:19
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Norman Parke, mat. prasowe
Fot. Norman Parke, mat. prasowe

Norman Parke to zawodnik z Irlandii Północnej. Fighter w MMA zadebiutował w 2006 roku i ma na swoim koncie 37 walk, w tym 28 zwycięstw, 7 porażek, remis i jedno starcie no-contest.

Stormin w przeszłości walczył m.in. w UFC. W największej organizacji MMA na świecie stoczył 9 walk, wygrywając 5 razy. W 2017 roku zadebiutował w Konfrontacji Sztuk Walki. W starciu z Mateuszem Gamrotem przegrał na punkty. Kolejny pojedynek, również z Gamerem zakończyło się po faulu Polaka i został uznany za no-contest. 

Parke zwyciężył następne 5 walk. Pokonał Łukasza ChlewickiegoMylesa Price’a, Borysa Mańkowskiego, Artura Swoińskiego i Marcina Wrzoska.

Ostatni raz fighter walczył na KSW 53 w lipcu 2020 roku. Po raz kolejny jego rywalem był Mateusz Gamrot, który tym razem rozbił rywala i zakończył trylogię. Parke nie był w stanie kontynuować walki. a po zakończonym pojedynku trafił do szpitala.

Parke w ostatnim czasie rzucał wyzwanie kilku fighterom, w tym. m.in. zawodnikowi FAME MMA Don Kasjo. Irlandczyk chciał także walczyć z Marcinem Wrzoskiem na gołe pięści.

Nie wiadomo, jakie Stormin ma plany na przyszłość. Wygląda jednak na to, że kończy on współpracę z KSW.

Na swojego Instagrama wrzucił zdjęcie rękawic z logiem organizacji. Parke podziękował za “świetną jazdę” i zapowiedział, że teraz kolej na inne “wielkie przygody“.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO