Niedziela, 26 Maja, 2024

PunchDown 4: Bonus BGC poznał nowego rywala! Zmierzy się z Żuromem!

PunchDown 4: Bonus BGC poznał nowego rywala! Zmierzy się z Żuromem!
Fot. Żurom / Bouns BGC, Facebook
Opublikowane 19 maja 2021, 10:05
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że z superfightu wypadł rywal Bonusa BGC, to już kolejny raz, kiedy taka sytuacja miała miejsce.

Na gali PunchDown 4, która odbędzie się 22 maja, Piotr Witczak miał walczyć z Krychą UFC, jednak ten doznał kontuzji po uderzeniu od włodarza FAME MMA Boxdela. Podobna sytuacja miała miejsce przy ostatniej gali. Wówczas Bonus miał zawalczyć z Warszawskim Dresikiem, jednak ten przed samą galą również wypadł z pojedynku.

Warszawskiego Dresika zastąpił Bodychrist, który przegrał w walce wieczoru starcie na liście. Tym razem zdenerwowany Bonus BGC skierował ostre słowa w stronę niedoszłego rywala i rzucił wyzwanie Pakolowi:

Człowiek trenuje, zapierdala, poświęca życie rodzinne, wydaje pieniądze na przygotowania, a taka ciota rezygnuje kilka dni przed wydarzeniem . Po raz kolejny taka sytuacja na kolejnej gali Punchdown. Tak nie może być. Są pewne granice absurdu. Śmiech na sali to mało powiedziane. Niby problemy z bębenkiem od uderzenia Boxdela. Chłopie mało profesjonalne zachowanie to zbyt mało powiedziane. Jeśli po tamtej listwie masz niby takie problemy to strach pomyśleć jakie zmiany w mózgu byś miał od mojego uderzenia 22.05.21. Wstawaj Krycha, zesrałeś się! Na koniec najważniejsze i czytajcie uważnie. Chcę walki z Pakolem! Pora wyrównać dawne porachunki i jestem na to gotowy. Czekam za walizką, wiecie do kogo dzwonić – napisał na Facebooku Bonus BGC.

Jak oficjalnie przekazała organizacja PunchDown, jego rywalem będzie jednak Żurom, który w czerwcu na gali Marcina Najmana stanie do walki o tytuł największego rozkminiacza w Polsce.

“❗️OGŁOSZENIE❗️
Andrzej “Żurom” Żuromski przeciwnikiem Piotra “Bonusa BGC” Witczaka na gali PUNCHDOWN 4! ?

Raper zastąpi w walce wieczoru kontuzjowanego Krystiana “Krychę” Wilczaka i zaliczy debiut w slapfightingu już w najbliższą sobotę!” – poinformowała organizacja.

GDZIE OGLĄDAĆ PUNCHDOWN? – KLIKNIJ I WYKUP SWÓJ DOSTĘP PPV

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments