Środa, 22 Maja, 2024

Mariusz Pudzianowski po pojedynku z Jurasem na KSW 61: “To jest lepsze niż ta wygrana!”

Mariusz Pudzianowski po pojedynku z Jurasem: "To jest lepsze niż ta wygrana!"
Fot. YouTube
Opublikowane 6 czerwca 2021, 15:05
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Na gali KSW 61 Mariusz Pudzianowski odniósł kolejne zwycięstwo przed czasem. W main evencie pokonał powracającego po długiej przerwie Łukasza Jurkowskiego.

Gwiazda KSW odniosła 15 zwycięstwo w 23 walkach. Dziesiąty raz w karierze Pudzian rozprawił się ze swoim rywalem przed czasem. Aktualnie ma za sobą serię trzech zwycięstw przez TKO. Były strongman był dużym faworytem w starciu z Łukaszem Jurkowskim.

Juras wracał po ponad 2-letniej przerwie i pierwszy raz stoczył pojedynek w kategorii ciężkiej. Dotychczas walczył w limicie do 93 kg, a w dniu oficjalnej ceremonii wniósł na wagę aż 20 kilogramów więcej. Fighter był zaledwie 2 kilogramy lżejszy od Pudziana.

Mimo że zawodnicy są klubowymi kolegami i znają się już bardzo długo, wielokrotnie zapewniali, że zobaczymy krwawe starcie, w którym nie będą się hamować przed żadnymi ciosami – Nikt nie powiedział, że będzie lekko. Juras na pewno też nie śpi, bo chce dać z siebie wszystko, a ja dam z siebie wszystko na pewno. To mogę wam obiecać. Będzie na pewno, na co popatrzeć. Krew się będzie lała. A później, po gali, nie ma między nami złej krwi, idziemy na Johny’ego – mówił Pudzian.

Troszeczkę obawiam się tej walki, dlatego, żebyśmy krzywdy sobie nie zrobili. Chcę wygrać, ale wchodząc do tej walki nie z założeniem zrobienia mu krzywdy jakiejkolwiek, ale wiem, że w MMA, gdy będą garści mocne i kopy mocne z jednej i z drugiej strony, żeby tylko krzywda za duża nam się nie stało. Wiem, że tam nie będzie hamulca. On chce wygrać i ja chcę wygrać – zapowiadał przed samą walką Pudzianowski.

MARIUSZ PUDZIANOWSKI PO WALCE Z JURASEM

Po zwycięstwie na gali KSW 61 Pudzian zamieścił na Instagramie wpis, w którym przyznał, że od samej wygranej jest lepsze to, że mimo pojedynku nadal pozostaną w takich samych relacjach – I nadal zostajemy kolegami i pomagamy sobie na treningach. To jest lepsze niż ta wygrana!!! Dziękuję „Juras” za dobrą, wymagająca walkę!!!

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO