poniedziałek, 20 września, 2021
Strona głównaKSWMariusz Pudzianowski po pojedynku z Jurasem na KSW 61: "To jest lepsze...

Mariusz Pudzianowski po pojedynku z Jurasem na KSW 61: „To jest lepsze niż ta wygrana!”

Na gali KSW 61 Mariusz Pudzianowski odniósł kolejne zwycięstwo przed czasem. W main evencie pokonał powracającego po długiej przerwie Łukasza Jurkowskiego.

Gwiazda KSW odniosła 15 zwycięstwo w 23 walkach. Dziesiąty raz w karierze Pudzian rozprawił się ze swoim rywalem przed czasem. Aktualnie ma za sobą serię trzech zwycięstw przez TKO. Były strongman był dużym faworytem w starciu z Łukaszem Jurkowskim.

Juras wracał po ponad 2-letniej przerwie i pierwszy raz stoczył pojedynek w kategorii ciężkiej. Dotychczas walczył w limicie do 93 kg, a w dniu oficjalnej ceremonii wniósł na wagę aż 20 kilogramów więcej. Fighter był zaledwie 2 kilogramy lżejszy od Pudziana.

Mimo że zawodnicy są klubowymi kolegami i znają się już bardzo długo, wielokrotnie zapewniali, że zobaczymy krwawe starcie, w którym nie będą się hamować przed żadnymi ciosami – Nikt nie powiedział, że będzie lekko. Juras na pewno też nie śpi, bo chce dać z siebie wszystko, a ja dam z siebie wszystko na pewno. To mogę wam obiecać. Będzie na pewno, na co popatrzeć. Krew się będzie lała. A później, po gali, nie ma między nami złej krwi, idziemy na Johny’ego – mówił Pudzian.

Troszeczkę obawiam się tej walki, dlatego, żebyśmy krzywdy sobie nie zrobili. Chcę wygrać, ale wchodząc do tej walki nie z założeniem zrobienia mu krzywdy jakiejkolwiek, ale wiem, że w MMA, gdy będą garści mocne i kopy mocne z jednej i z drugiej strony, żeby tylko krzywda za duża nam się nie stało. Wiem, że tam nie będzie hamulca. On chce wygrać i ja chcę wygrać – zapowiadał przed samą walką Pudzianowski.

MARIUSZ PUDZIANOWSKI PO WALCE Z JURASEM

Po zwycięstwie na gali KSW 61 Pudzian zamieścił na Instagramie wpis, w którym przyznał, że od samej wygranej jest lepsze to, że mimo pojedynku nadal pozostaną w takich samych relacjach – I nadal zostajemy kolegami i pomagamy sobie na treningach. To jest lepsze niż ta wygrana!!! Dziękuję „Juras” za dobrą, wymagająca walkę!!!

Źródło: Instagram

- Advertisement -
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

Borys Mańkowski o potencjalnej ofercie z UFC: "Musiałbym dostać dobre siano. Nie dostałbym nawet połowy tego, co teraz..."

Borys Mańkowski o potencjalnej ofercie z UFC: „Teraz musiałbym dostać dobre...

0
Były mistrz KSW wypowiedział się w kwestii potencjalnej oferty UFC. Zawodnik nie ma wątpliwości, że na starcie zarobiłby znacznie mniejsze pieniądze niż teraz.
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x