(VIDEO) Najman dzwoni na wizji i proponuje Bonusowi BGC walki z polskim Kenem oraz Rafalalą

(VIDEO) Najman dzwoni na wizji i proponuje Bonusowi BGC walki z polskim Kenem oraz Rafalalą
Fot. YouTube
Opublikowane 11 sierpnia 2021, 09:40
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

W sobotę 28 sierpnia zobaczymy pierwszą, debiutancką galę organizacji High Legue, której twarzą jest Malik Montana. Na karcie walk znalazł się pojedynek powracającego po przemianie Bonusa BGC z Japczanem.

Piotr Witczak stoczy piąty pojedynek w formule MMA. Dotychczas nie wygrał jeszcze żadnej walki. Przegrał m.in. z takimi rywalami jak Taxi Złotówa, czy Marcin Najman. Ma na swoim koncie także dwie walki w kickboxingu, w tym jedno zwycięstwo. Na gali w Poznaniu pokonał Bodychrista.

Bonus BGC od czasu ostatniej walki z Marcinem Najmanem przeszedł prawdziwą przemianę. Zrzucił wiele zbędnych kilogramów i jest w życiowej formie. W dużym stopniu poprawił też swoją technikę, co możemy zobaczyć na nagraniach, jakie wrzuca na swojego Instagrama.

Zawodnik niedawno wziął udział w programie „Rundki”, gdzie miał okazję stanąć twarzą w twarz z rywalem i odpowiedzieć na pytania oraz telefony widzów. Co ciekawe, wśród dzwoniących znalazł się były rywal Witczaka, Marcin Najman.

El Testosteron przyznał, że kibicuje Bonusowi BGC w walce z Japczanem. Najman oświadczył, że jeśli Witczak wygra swój pojedynek, to zmierzy się z nim po raz drugi w starciu rewanżowym. To jednak nie wszystko. Włodarz MMA-VIP miał dla Bonusa BGC również inną ofertę.

W przypadku przegranej Najman zaoferował pojedynek z polskim Kenem, który aktualnie przygotowuje się do debiutu na MMA-VIP 3. Gdyby tę walkę Bonus BGC również przegrał, wówczas mógłby zmierzyć się z… Rafalalą.

Bonus BGC w odpowiedzi przyznał, że nie chce brać udziału w takich pojedynkach, a ze wszystkich walk najbardziej interesuje go właśnie rewanż z Najmanem.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO