czwartek, 11 sierpnia, 2022
Strona głównaHigh LeagueMedusa zdominował pojedynek na High League! Poddaje Rataja w trzeciej rundzie

Medusa zdominował pojedynek na High League! Poddaje Rataja w trzeciej rundzie

W trzeciej głównej walce pierwszej gali High League zmierzyli się zaprawieni w bojach Adrian „Medusa” Salamon (1-0) i Maciej Rataj (1-1).

W MMA „Medusa” zadebiutował w czerwcu 2019 roku. W drugiej rundzie rozprawił się w parterze z „Klaunem z Koszalina”, Piotrem „Knaziem” Knasiem. Karierę utalentowanego i walecznego 24-latka zahamowały problemy zdrowotne. Salamon wraca już do pełni formy i zapowiada, że konfrontacja z Ratajem będzie dla niego bezproblemowym zwycięstwem.

Maciejowi Ratajowi uczestnik programów reality show i influencer występował już w klatce. We wrześniu walczył po raz ostatni. Bardziej doświadczony Sebastian „Ztrolowany” Nowak nie miał z nim żadnych szans!

Pojedynek Salamona z Ratajem zapowiadał się świetnie nie tylko pod kątem sportowym, ale też emocjonalnym. Już na face to face doszło do awantury, a Medusa uderzył swojego rywala w twarz.

RELACJA

Zwodnicy rozpoczęli spokojnie. Medusa szybko sprowadził do parteru. Tam zawodnicy pozostali do końca rundy.

Od początku drugiej rundy zawodnicy szybko zeszli pod siatkę. Medusa sprowadził Rataja do parteru. Zawodnik nie wykorzystuje swojej przewagi i nie wyprowadza żadnych ciosów. Medusa kolejną rundę przeleżał na rywalu.

Spokojna trzecia runda. Zawodnicy nie wyprowadzają żadnych ciosów. Krążą dookoła klatki. Medusa w końcu obalił Rataja, jednak ten jest w pozycji dominującej. Medusa zapina dźwignię na rękę i w końcu poddaje przeciwnika!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Który z Murańskich ma szansę w walce z Tańculą? Kacper Błoński...

0
Kacper Błoński w wywiadzie udzielonym Fansportu TV wypowiedział się na temat szans obu Murańskich w walkach z Arkadiuszem Tańculą. "Crusher" jest przekonany co do jednego z pojedynków!