Wtorek, 19 Marca, 2024

(VIDEO) Ronaldo znokautował kobietę pracującą na stadionie! Po meczu odnalazł ją i podarował jej prezent

(VIDEO) Ronaldo znokautował kobietę pracującą na stadionie! Po meczu podarował jej prezent
Opublikowane 15 września 2021, 14:00
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz

Całe zdarzenie miało miejsce przed wtorkowym meczem fazy grupowej Ligii Mistrzów rozegranym na stadionie Wankdorf w Brnie.

Manchester United zmierzył się wczoraj z Young Boys Berno. Cristiano Ronaldo zdobył bramkę w 13. minucie. Już w 35. minucie klubowy kolega Portugalczyka Wan-Bissaka dostał czerwoną kartę i opuścił boisko.

Grający w przewadze zespół z Brna wyrównał na 1-1 w 66. minucie. Bramkę dla Young Boys zdobył Moumi Ngamaleu. Kolejnego gola czeska drużyna zdobyła chwilę przed zakończeniem meczu w 95 minucie. Siebatcheu wykorzystał fatalny błąd obrońcy Manchesteru United i umieścił piłkę w siatce.

Incydent ze znokautowaną kobietą miał miejsce przed spotkaniem, kiedy Cristiano Ronaldo podczas rozgrzewki oddał kilka strzał z dystansu. Po jednym z nich piłka przeleciała nad bramką i trafiła prosto w głowę kobiety pracującej na stadionie, która była ustawiona tyłem do boiska.

Kobieta padła na ziemię, a kilka osób, w tym sam Ronaldo ruszyli jej z pomocą. Piłkarz chwilę porozmawiał z poszkodowaną. Po meczu odnalazł kobietę i w ramach przeprosin podarował jej swoją koszulkę.

Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez osoby, które znajdowały się w pobliżu znokautowanej kobiety: