wtorek, 18 stycznia, 2022
Strona głównaHigh LeagueAlan Kwieciński ostro o Denisie Załęckim! "Obsrał się. Widziałem, że zdejmował zegarek..."...

Alan Kwieciński ostro o Denisie Załęckim! „Obsrał się. Widziałem, że zdejmował zegarek…” (VIDEO)

Na wczorajszej konferencji przed galą High League 2 najwięcej działo się podczas konfrontacji Alana Kwiecińskiego z Denisem Załęckim. Zawodnicy zmierzą się we freakowej organizacji już 5 lutego, a pojedynek zakontraktowano w formule K-1.

Nadal nierozwiązana jest kwestia rękawic, w których zmierzą się zawodnicy. „Bad Boy” nalega, aby pojedynek odbył się w małych rękawicach do MMA, jednak Kwieciński zaznacza, że przecież umowa jest podpisana na rękawice 12-ki. Być może w tej kwestii dojdzie jeszcze do kilku zmian, jednak o tym zadecydują rozmowy pomiędzy organizacją i „Alanikiem”.

Na konferencji doszło do ostrej wymiany słownej pomiędzy dwoma zawodnikami. Zwieńczeniem całości było face-to-face, w którym o mały włos nie doszło do rękoczynów!

Wideo z face-to-face:

YouTube video

Po spotkaniu twarzą w twarz wywiadu udzielił „Alanik”, który stwierdził, że „Bad Boy” się wystraszył. Co ciekawe w rozmowie z naszym portalem to Załęcki stwierdził, że widział łzy w oczach Kwiecińskiego.

„On obsrany, widzę, że zdejmował zegarek. Chciał afery ale mówię nie dam się sprowokować.” – powiedział Kwieciński w rozmowie z fansportu.pl.

„Gdzieś tam ucieka. Mieliśmy face-to-face, a on mówi do mnie „nie patrz się”. Jak się mam nie patrzyć? Myśli, że ja się go ku**a boję?” – dodał.

Rozmowa z Kwiecińskim:

YouTube video

Odpowiedź Denisa Załęckiego:

YouTube video

Komu kibicujecie w tym pojedynku?

- Advertisement -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Znamy dokładne wyniki gali FIFA The Best! Tak głosowały poszczególne grupy

0
Robert Lewandowski zdobył tytuł najlepszego piłkarza 2021 roku. Niedługo po zakończeniu gali FIFA ujawniła, jak rozkładały się głosy poszczególnych grup.