czwartek, 19 maja, 2022
Strona głównaHigh LeagueHIGH League 2 - karta walk i lista zawodników. Kto zawalczy?

HIGH League 2 – karta walk i lista zawodników. Kto zawalczy?

Już 5 lutego w Krakowie kolejna wielka freak-fightowa gala spod znaku HIGH League! Bilety na HIGH League 2, które odbędzie się w TAURON Arenie wyprzedały się na dziesięć dni przed wydarzeniem. Karta walk cieszy się ogromną popularnością. Walką wieczoru jest pojedynek „pashyBicepsa” z „Owcą” z Warszawskiego Koksa. Kto zawalczy na High League 2? Karta walk High League 2

HIGH Leage 2 – kto zawalczy?

W walce wieczoru do klatki HIGH League wejdzie dwóch debiutantów. Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski zawalczy z Michałem „Owcą” Owczarzakiem. Pierwszy z zawodników do debiutu przygotowuje się w Warszawskim Centrum Atletki, natomiast „Owca” postawił na starą szkołę boksu. Na co dzień trenuje ze Zbigniewem Raubo w KnockOut Gym na Bielanach. Starcie zakontraktowane zostało w formule bokserskiej, w małych rękawicach.

W organizacji Malika Montany ponownie zobaczymy influencerkę Lexy Chaplin, która w co-main evencie zmierzy się z Agatą „Fagata” Fąk.

Jednym z najgłośniejszych starć na całej karcie jest pojedynek Alana Kwiecińskiego z Denisem „Bad Boyem” Załęckim. Zawodnicy są ze sobą bardzo mocno skonfliktowani, a na konferencjach z obu stron mogliśmy usłyszeć ostre słowa. Walka odbędzie się w formule K-1 w dużych rękawicach.

Gdzie oglądać walkę Załęcki vs Kwieciński?

O mistrzowski pas przed własną publicznością zawalczy Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski, który skrzyżuje rękawice z Maciejem „Big Jack” Jaremą.

Galę High League 2 obejrzysz jedynie w pay-per-view. Dostęp PPV kosztuje od 27,99 zł za wariant „BASIC” oraz 32,99 zł za wariant „PREMIUM„.

-> OGLĄDAJ NA ŻYWO – HIGH LEAGUE 2 PPV

HIGH League 2 – karta walk

Łącznie na karcie walk HIGH League 2 znalazło się osiem pojedynków. Który Waszym zdaniem będzie najciekawszy? Początek już 5 lutego o godzinie 20:00!

  • Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał „Owca” Owczarzak
  • Lexy Chaplin vs Agata „Fagata” Fąk
  • Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski vs Maciej „Big Jack” Jarema
  • Norbert „Dis” Gierczak vs Maciej „Zony” Zoniuk
  • Piotr „czuuX” Czupryn vs Piotr „Edzio” Bylina
  • Alan „Alanik” Kwieciński vs Denis „Bad Boy” Załęcki
  • Jakub Nowaczkiewicz vs Hubert „Dredziasty” Węzka
  • Konrad Karwat vs Mariusz „Super Mario” Sobczak
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze