wtorek, 9 sierpnia, 2022
Strona głównaHigh League(VIDEO) "Wielki Bu" zawalczy z Denisem Załęckim? "Musimy oczyścić atmosferę. Bez różnicy...

(VIDEO) „Wielki Bu” zawalczy z Denisem Załęckim? „Musimy oczyścić atmosferę. Bez różnicy czy we freakach, czy za garażami”

Patryk Masiak przy okazji wczorajszej konferencji zabrał głos w sprawie potencjalnego debiutu we freak fightach. Czy dojdzie do jego walki z Denisem Załęckim?

Starcie „Wielkiego Bu” z „Bad Boyem” miało obyć się już wcześniej, jednak ostatecznie nic z tego nie wyszło. Podczas jednego z wywiadów dla Tomasza Sarary poruszony został temat tego zestawienia. Tak Załęcki skomentował niedoszłą walkę z Masiakiem.

– Jeśli chcesz się bić, to zapraszam na The War. Sprawdzimy się, bardzo chętnie. Tak jak kiedyś mi walki odmówiłeś, chociaż twierdzisz, że nie, ja znam powód dlaczego. Teraz mogę sprostować.

To nie był powód, że się mnie bał, bo on by się nie bał ze mną bić, to jest inny powód. Już nieważne jaki. Wtedy mi odmówił, teraz chce się bić, także ja przyjmuję wyzwanie. Sprawdźmy się na The War.

„Wielki Bu” zawalczy z Denisem Załęckim?

Wczoraj odbyła się konferencja Prime Show MMA, podczas której w studio gościł „Wielki Bu”. Został zapytany o potencjalny pojedynek z Denisem Załęckim. Jest on jak najbardziej zainteresowany takim zestawieniem oraz zdradził, w jakiej formule chciałby z nim zawalczyć.

YouTube video

– Mam nadzieję, że dojdzie do skutku. Bez różnicy dla mnie czy zrobimy to we freak fightcie, czy za garażami, musimy oczyścić atmosferę. Na gołe pięści, mówił, że nie bije się w dużych rękawicach, więc też jestem za tym.

– Za bardzo wpadłem znikąd. Zostałem gdzieś zrobiony liderem bojówki, gdzie ja jestem zwykłym kibicem. Prowadzę firmę budowlaną, a w internecie jestem jakimś bandziorem. Nie tędy droga. Masz jakieś hobby, nie jesteś przez to rozliczany. To, że dźwigasz ciężary, czy chodzisz na mecze , to nie ma różnicy.

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze