Szokujące oskarżenia „Bonusa BGC” pod adresem High League! „Straszą, że będą zabijać moją rodzinę”

Fot. YouTube
Opublikowane 31 lipca 2022, 10:21
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Piotr Witczak znany jako „Bonus BGC” może mieć poważne problemy ze zdrowiem psychicznym. W ostatnich dniach zaskoczył swoich kibiców szokującymi wpisami.

Freak fighter miał powrócić do klatki na wrześniowej gali High League 4. Podczas wydarzenia miałby szansę odnieść pierwsze zwycięstwo w formule MMA. Nie wiadomo jednak, czy po tym, co opublikował na swoich social mediach, w ogóle wejdzie do klatki.

„Bonus BGC” kolejny raz atakuje High League

Witczak udostępnił kilka wpisów, z których trudno było cokolwiek zrozumieć. W jednym z nich oświadczył, że nie wejdzie do klatki na wrześniowej gali i uderzył we włodarzy federacji – Nie zawalczę na High League, bo chcę uratować Polskę przed Czeczenami.

Po tych słowach pojawiły się przeprosiny i wyjaśnienia. „Bonus BGC” zdradził, że bierze leki, a jego partnerka wspomniała również o chorobie psychicznej freak fightera, przez którą zamieścił właśnie takie wpisy.

Witczak dodał, że potrzebuje zrobić sobie przerwę od Internetu, jednak nie trwała ona długo. Szybko na jego Instastory pojawiły się kolejne słowa skierowane do kibiców, w których oskarża federacja o szokujące rzeczy – High League chce, abym walczył dla nich za wszelką cenę. Straszą, że będą zabijać moją rodzinę.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO