Środa, 19 Czerwca, 2024

Denis zapowiada wielki pojedynek! “Jest ikoną! Bardzo go szanuję, przekot. Zdziwicie się”

Fot. YouTube
Opublikowane 11 sierpnia 2022, 13:40
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Denis Załęcki zapowiedział kolejny pojedynek. Zdradził, że po nowym roku czeka go wielka walka z bardzo mocnym przeciwnikiem.

“Bad Boy” na gali High League stoczy swój trzeci pojedynek we freakowej federacji. Zadebiutował w walce z Alanem Kwiecińskim, którego zdominował na pełnym dystansie. Załęcki chce jednak cały czas iść do przodu i mierzyć się z coraz mocniejszymi rywalami.

W ostatnim starciu zmierzył się z Mateuszem Kubiszynem, który jest kilkukrotnym mistrzem świata w kickboxingu oraz niepokonanym zawodnikiem w formule na gołe pięści. Tamtą walkę jednak przegrał, a po porażce postanowić zmienić swoje przygotowania i rozpoczął współpracę z jednym z najlepszych trenerów w Polsce, Mirosławem Oknińskim.

Denis Załęcki zapowiada wielki pojedynek

W klubie Akademia Sportów Walki Wilanów “Bad Boy” przygotowuje się do kolejnego rywala. Tym razem zmierzy się z Arturem Szpilką, który jest byłym pięściarzem i pretendentem do mistrzostwa świata. W 2016 roku walczył z Deonty Wilderem o pas WBC, jednak poniósł porażkę.

Załęcki cały czas podnosi poprzeczkę oraz dostaje coraz głośniejsze nazwiska i trudniejszych rywali. Jak jednak zapowiedział w wywiadzie dla Mateusza Kaniowskiego, naprawdę duża walka czeka go w 2023 roku. Organizacja High League postanowiła ściągnąć jeszcze większe nazwisko niż Szpilka.

“Bad Boy” nie chciał zdradzić jednak, z kim się zmierzy. Na ten moment wiadomo, że rywal jest bardzo mocnym zagranicznym zawodnikiem MMA, który mówi po polsku. Kibice na tej podstawie mogą już zacząć zgadywać nazwisko kolejnego przeciwnika.

– Co chwilę idę do przodu, zobaczycie, kogo po nowym roku dostanę. Nie mogę zdradzić, ale japierdole. Większy niż Artur Szpilka. Kurwa już się nie mogę doczekać, ale to walka w K-1 w High League. Walka w K-1, bo w parterze by mnie zgniótł jak robaka, zawinął i schował do worka. Tak by mogło być.

– Nie Polak, ale mówi po polsku. Nie będę go wyzywał, broń boże, bardzo szanuję tego człowieka, jest przekotem, przesportowcem, jest ikoną. waga ciężka, ale się zdziwicie. Zobaczysz, zawodnik MMA, tak to by mnie zgniótł, jak robaka. Trochę mówi po polsku, nie mówię, że normalnie, nie będę dawał się domyślić.

Sprawdź również wywiady Denisa Załęckiego oraz Artura Szpilki dla fansportu.pl:

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs Denis Załęcki!

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO