Środa, 24 Kwietnia, 2024

(VIDEO) Zawodnik UFC wyrzucony na boso z areny! Dana White komentuje: “Ciężko się tu żyje!”

Źródło: screenshot YouTube/Twitter
fot. YouTube/Twitter
Opublikowane 11 września 2022, 10:17
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Do kuriozalnej sytuacji doszło jeszcze w trakcie UFC 279. Wygrany starcia otwierającego kartę główną, Johnny Walker, został… wyrzucony z areny!

Johnny Walker podchodził do ostatniego pojedynku na fali dwóch porażek z rzędu. Brazylijczyk zapowiadał, że jeśli ponownie przegra przed czasem, zmuszony będzie to porzucenia kariery zawodnika MMA. Tym razem okazał się jednak lepszy.

Ion Cutelaba, z którym się mierzył się Walker agresywniej zaczął pojedynek. Ruszył na Brazylijczyka i zdołał go obalić, zachowując pełną kontrolę z góry. Błąd popełnił idąc po balachę – rywal wyślizgnął mu się i zajął plecy. Johnny obalił Mołdawianina i skutecznie wypracował sobie pozycję, z której poddał przeciwnika duszeniem zza pleców.

Starcie to otworzyło kartę główną. Fighter z ekipą SBG Ireland nie mogli jednak zbyt długo cieszyć się show w T-Mobile Arenie, ponieważ… zostali wyrzuceni przez ekipę federacji!

Pracownicy UFC przyszli i nas po prostu wykopali. Nie dostaliśmy biletów, nie pozwolono nam zostać na zapleczu, by zobaczyć resztę gali. Wyciągnęli nas tylnymi drzwiami, wykopali, nawet butów nie założyliśmy – napisał na Twitterze trener Kvanagh, dodając zdjęcie z idącym obok Johnnym Walkerem.

Sytuacja jest o tyle kuriozalna, że… Brazylijczyk nie zdołał się nawet przebrać. Szkoleniowiec nagrał go, jak rozmawia z jakimś mężczyzną pod hotelem, wyglądając przy tym, jakby był w drodze do oktagonu.

Jesteśmy z powrotem w hotelu… Johnny wciąż ma na sobie rękawice!

Widzicie? Wykopali mnie! “Wygrałeś walkę, to spadaj, sku***synu!” Nawet rękawic nie zdjąłem…

Na konferencji prasowej po zakończonej gali UFC 279 o sprawę został zapytany Dana White. Prezydent największej federacji MMA na świecie przyznał, że prawdopodobnie wciąż chodzi o kwestie sanitarne związane z pandemią.

Dopiero teraz, przed wejściem, mi o tym napomknięto. Wydaje mi się, że od czasu Covidu zaczęli jak najszybciej wyprowadzać zawodników z budynku. Nie wiem po co i dlaczego… Nie wyrzucilibyśmy Johnny’ego Walkera na bosaka!

Taa, wyrzuciliśmy go prosto na ulicę? – zapytał Dana, gdy ktoś opowiedział mu o zdjęciu trenera Kavanagha. Prezydent UFC skomentował wszystko z żartem – Ciężko się tu żyje!

Johnny Walker oprócz podstawowej wypłaty otrzymał także dodatkowe 50 tysięcy dolarów za występ wieczoru.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO