Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Hitowa walka w boksie jednak się NIE ODBĘDZIE?! “Joshua jest idiotą, tchórzem, kawałkiem g**na”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 27 września 2022, 13:21
przez Maciek Ściłba
0
0
Brak komentarzy

Wszyscy z zapartym tchem oczekiwali na oficjalne ogłoszenie pojedynku pomiędzy Tysonem Fury i Anthonym Joshuą. W poniedziałek o 17:00 minął termin, jaki “Król Cyganów” wyznaczył swojemu potencjalnemu rywalowi na podpisanie kontraktu. Do finalizacji umowy jednak nie doszło.

Już na początku września obozy obydwu pięściarzy ustaliły najistotniejsze rzeczy. Doszło do akceptacji podziału pieniędzy, daty, miejsca oraz ewentualnego rewanżu. Do dogrania pozostały szczegóły, które miały zakończyć się parafowaniem odpowiednich dokumentów.

Ostatecznie Joshua i jego promotor oraz menadżer Eddie Hearn mieli ogromne wątpliwości odnośnie niektórych pomniejszych warunków. Postanowili oni nie forsować tempa, tylko dzięki prawnikom dopracować to, co do tej pory nie pozwalało im sfinalizować sprawy.

Joshua nie podpisał umowy w poniedziałek

Taki obrót sytuacji mocno nie spodobał się Fury’emu, który naciskał na jak najszybsze podpisanie umowy przez byłego mistrza świata WBA, WBO, IBF i IBO. Wyznaczył on Joshule termin do poniedziałku 26 września do godz. 17:00. Ostatecznie do tej godziny kontrakt nie został parafowany. “Król Cyganów” zdradził na instagramowym stories, co sądzi o swoim niedoszłym rywalu i zapowiedział dalsze kroki.

– Już oficjalnie. Nadszedł czas i mogę powiedzieć, że termin minął. Poniedziałek po godz. 17:00. Podpisanego kontraktu nie ma. Sprawa walki jest oficjalnie zamknięta. Zapomnijcie o nim. Joshua jest idiotą, tchórzem, kawałkiem g**na. Zawsze wiedziałem o tym, że nie ma on jaj, aby ze mną zawalczyć.

Jak się okazuje, sprawa tego pojedynku nadal jest otwarta. Choć Tyson Fury udostępnia stories Manuela Charra wskazując, że to właśnie Syryjczyk wychowany w Niemczech będzie jego kolejnym przeciwnikiem, to jego promotorzy nadal rozmawiają i negocjują z obozem Anthony’ego Joshuy.

Frank Warren reprezentujący “Króla Cyganów” zdradził, że przekazał warunki swojego klienta 10 dni temu Eddiemu Hearnowi. Mistrz świata WBC miał stracić cierpliwość, stąd jego reakcja w mediach społecznościowych.

Szef “Matchroom Boxing” i menadżer Joshuy zdradził, że nadal rozmawia z Warrenem i odbył z nim właśnie owocną rundę rozmów. Nadal pracują nad tym, aby walka doszła do skutku. Nieoficjalnie wiadomo, że jeden z warunków Fury’ego może nie zostać spełniony. Pojedynek raczej zostanie pokazany w systemie PPV i nie będzie on ogólnodostępny dla brytyjskich kibiców.

Źródło: Ringpolska.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments