Sobota, 13 Kwietnia, 2024

(VIDEO) Wielka awantura za kulisami Prime zakończona przez Soroko! Wyjaśnia wystraszonego Lasika! “Nie drzyjcie ku*wa mo*dy! Wypi***olę ci, to…”

Fot. YouTube
Opublikowane 28 września 2022, 14:06
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Konferencje federacji Prime Show MMA słyną z tego, że dochodzi na nich do wielkich awantur. Tym razem miały one miejsce nie tylko na scenie, ale także za kulisami.

Podczas wczorajszego wydarzenia między innymi “Bagieta” kilkukrotnie zaatakował Jasia Kapelę, uderzył swojego rywala “Robaliniego” podczas face-to-face, doszło do konfrontacji Michała Cichego z Adrianem Ciosem, a “Tarzan” o mało nie znokautował ochroniarza, którego uderzył przez przypadek.

Wielka awantura za kulisami

Kolejne dymy miały miejsce za kulisami. Zaatakowany został Kuba Lasik, który zmierzy się z “Kamerzystą” w budce telefonicznej. Podczas rozmowy dla fansportu.pl podszedł do niego “Kolar”, który był wściekły o to, że Lasik miał obrażać go w Internecie.

Kuba chciał uniknąć z nim konfrontacji, tłumacząc że za kilka dni musi stoczyć walkę. Ostatecznie dogadali się jednak na starcie, do którego ma dojść na Prime Show MMA 4. Zaraz po tym Lasik znalazł kolejnego rywala.

Freak fightera jako drugi zaczepił Maciej “Big Jack” Jarema. Co ciekawe, także i on stwierdził, że chce z nim walki. Zaraz później dołączył do nich rywal Lasika, czyli “Kamerzysta”. Doszło pomiędzy nimi do długiej wymiany zdań. Zdenerwowany Lasik próbował sprowokować rywala i dwukrotnie oblał go drinkiem.

Próbowali się również dogadać co do zmiany formuły. Lasik proponował MMA, jednak “Kamerzysta” ma poważną kontuzję nogi, która uniemożliwia mu starcie na takich zasadach. Rzucił więc pomysł, by zrobić walkę bokserską. Nagle Lasik natychmiast zmienił zdanie i zgodził się na budkę telefoniczną, a rywal zareagował jedynie śmiechem.

Na tym się nie zakończyło, bo jako kolejna Lasika zaatakowała jedna z zawodniczek. Całe zamieszanie trwało około 20 minut i wszyscy rozeszli się, dopiero gdy zainterweniował Adam Soroko, któremu puściły nerwy, bo nie był w stanie udzielić wywiadu.

Zaraz cię stąd wypierdolę, bez kitu! Nie drzyjcie kurwa mordy! Co kurwa? Ci wypierdolę, to padniesz – wypalił Soroko, a wyraźnie wystraszony Lasik od razu się wycofał i zakończył kłótnię z freak fighterką.

Źródło: fansportu.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments