Środa, 12 Czerwca, 2024

Mateusz Murański w nowej federacji?! Wymowny wpis freak fightera!

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 30 września 2022, 17:06
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Czy Mateusz Murański zaliczy wszystkie federacje freak fightowe w Polsce? W mediach społecznościowych młodego “Murana” pojawił się bardzo wymowny wpis!

Mateusz Murański to aktor znany między innymi z serialu Lombard. Życie pod zastaw. Jako zawodnik zadebiutował w maju 2021 roku, kiedy to przegrał na FAME 10 z Arkadiuszem Tańculą. Był to początek kilkunastomiesięcznego konfliktu, w który wmieszany był także ojciec “Murana”.

Sam Mateusz stoczył do dnia dzisiejszego 8 walk w różnych formułach i federacjach. Murański mierzył się między innymi z dwoma zawodnikami tego samego wieczoru na gali Elite Fighters i oba te pojedynki wygrał.

W lutym bieżącego roku młody “Muran” pojawił się także na gali Prime Show MMA 1, gdzie przegrał w boksie z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim. W ostatnich kilku miesiącach stoczył łącznie 3 pojedynki. Wygrał z Alanem Kwiecińskim niejednogłośną decyzją, odklepał w rewanżu z Arkiem Tańculą a ostatnio przegrał jednogłośnym werdyktem arbitrów z Vaso Bakoceviciem.

Mateusz Murański w kolejnej federacji?!

Dziś w mediach społecznościowych Mateusza Murańskiego pojawił się wpis, który może sugerować debiut w kolejnej freak fightowej federacji. Młody “Muran” wrzucił na Instastory plakat zapowiadający High League 5!

Dzień moich urodzin. Przypadek???? Hmm o tym już wkrótce!

Kolejna edycja show, którego włodarzem jest Malik Montana odbędzie się 10 grudnia w Łodzi. Jedyną potwierdzoną dotychczas walką jest starcie Paweł Tyborski vs. Alberto Simao.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO