Poniedziałek, 4 Marca, 2024

Świat MMA i freak fightów żegna Dawida Ozdobę. „Nie wytrzymał lawiny negatywnych komentarzy”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 4 października 2022, 17:31
przez Maciek Ściłba
0
0
Brak komentarzy

Dawid Ozdoba nie żyje. Komentarze w mediach społecznościowych jasno pokazują, że kibice i inni zawodnicy nie zapomnieli o nim wyrażając ogromy żal na wieść o jego odejściu.

W późny poniedziałkowy wieczór na profilu facebookowym Ewy Ozdoby (mamy Dawida – przyp. red.) pojawiły się wpisy, które sugerowały śmierć jej syna. Początkowo wiele osób nie mogło uwierzyć w tę informację. Ostatecznie dziennik „Fakt” potwierdził tragiczną wiadomość.

Środowisko MMA na wieść o niespodziewanym odejściu Dawida Ozdoby zareagowało szokiem, a także ogromnym smutkiem. Niektórzy nawet na początku nie dowierzali twierdząc, że to może być gra, lecz z biegiem czasu ta przygnębiająca informacja została potwierdzona także w innych źródłach.

„Jeszcze tydzień temu miałeś się bić na MMA Attack 4”

Zawodnik KSW i legendarny strongman Mariusz Pudzianowski pożegnał „Surfera” w swoich mediach społecznościowych. Nie rozpisywał się, tylko jednym dobitnym zdaniem oddał hołd zmarłemu koledze.

– Żegnaj kolego w lepszym świecie 🤜🤛[*]

Swoje słowa z podziękowaniami przekazał Michał Kurtysiak. Współwłaściciel MMA Attack zdradził, że Dawid początkowo był przewidywany w karcie walk gali numer 4 niedawno reaktywowanej federacji.

– [*] Dziękuję za wszystko [*]
Zdjęcie z przed 10 lat po konferencji MMA ATTACK 3, jeszcze tydzień temu miałeś się bić na Reaktywacji MMA ATTACK 4 byłeś również jego częścią 😪

Początkowo z ogromnym niedowierzaniem informację o śmierci Ozdoby przyjął Marcin Malczyński. Były mistrz wagi średniej federacji FAME podejrzewał, że ta informacja to fake news.

– W sprawie śmierci Ozdoby nie daje mi spokoju jedna rzecz. Rozmawiałem z AdBusterem, mówił ze dostał telefon od jego mamy, która powiedziała dosłownie to samo co na FB „Dawida już z nami nie ma” ale nie podała żadnych innych informacji. Oby to była kolejna z jego gierek 🤞

– Nie no, widzowie to chyba niestety nie jest kolejna gra Ozdóbki, chyba na serio straciliśmy w pewnym rodzaju „ojca Freakow” 😢

Dawid Ozdoba od wielu lat cierpiał na depresję, którą leczył w specjalistycznych ośrodkach. Niektórzy twierdzili, że była ona efektem niewiarygodnego hejtu, który spadł na niego po walkach w organizacji FAME MMA.

Od kilku miesięcy publikował on także w internecie filmy, które były swoistym wołaniem o pomoc. Ozdoba przekonywał, że nikt nie chciał wyciągnąć do niego ręki i mu pomóc. Niektóre doniesienia wskazują jednak, że miał on propozycje powrotu do oktagonu.

Taką informację oprócz Dawida Kurtysiaka z MMA Attack przekazał Marcin Najman. W rozmowie z „Faktem” zdradził, że swego czasu chciał on zaproponować Dawidowi walkę w federacji MMA-VIP, lecz na prośbę jego matki ostatecznie porzucił ten pomysł. Także jest przekonany, że „Surfera” zabiła ogromna fala negatywnych komentarzy.

Źródło: Fakt

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO