Środa, 19 Czerwca, 2024

KSW 76 – wyniki NA ŻYWO i relacja LIVE!

Źródło: KSW
fot. KSW
Opublikowane 12 listopada 2022, 19:16
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

KSW 76 NA ŻYWO odbędzie się już dziś! W sobotę 12 listopada w Grodzisku Mazowieckim zobaczymy aż 9 walk z udziałem śmietanki polskiego i nie tylko MMA. Najważniejszym pojedynkiem wieczoru jest starcie o pas tymczasowego mistrza kategorii lekkiej: Rajewski vs. Parnasse. Gdzie i kiedy oglądać KSW 76? Wyniki wszystkich walk i relacja z KSW 76 NA ŻYWO.

-> Odbierz BONUS na galę KSW 76

Wyniki wszystkich walk KSW 76

Hitowa gala KSW 76 odbędzie się w Hali widowiskowo-sportowej w Grodzisku Mazowieckim. Wydarzenie rozpocznie się w sobotę 12 listopada o godzinie 19:00. Gdzie oglądać KSW 76? Transmisja na żywo dostępna jest wyłącznie na platformie Viaplay.

Tego wieczoru do akcji powrócą niepokonany Adrian Bartosiński, czy znakomity striker Brian Hooi. Po pierwszej, kontrowersyjnej wygranej nad Damianem Janikowskim w nieoficjalnym eliminatorze do pasa kategorii średniej zobaczymy Toma Breese’a. Anglik stanie do boju z czołowym fighterem KSW, Pawłem Pawlakiem.

Main eventem będzie zaś pojedynek o pas tymczasowego mistrza wagi lekkiej. Największy faworyt karty walk KSW 76, Salahdine Parnasse zmierzy się z ostatnim oponentem championa Mariana Ziółkowskiego, Sebastianem Rajewskim. Francuz, jeśli wygra, zostanie najmłodszym podwójnym mistrzem w historii KSW!

Typy, kursy i zakłady bukmacherskie na KSW 76

Całą galę KSW 76 możesz obstawić u bukmachera eFortuna.pl! Dodatkowo dla nowych użytkowników na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

KSW 76: WYNIKI NA ŻYWO

Wyniki wszystkich walk KSW 76: Rajewski vs. Parnasse będą aktualizowane na bieżąco. Pierwszy pojedynek już o godzinie 19:00.

  • Sebastian Rajewski vs. Salahdine ParnasseSalahdine Parnasse wygrywa przez poddanie w 4. rundzie i zostaje tymczasowym mistrzem kategorii lekkiej
  • Adrian Bartosiński vs. Krystian Kaszubowski – Adrian Bartosiński wygrywa przez TKO w 1. rundzie
  • Paweł Pawlak vs. Tom Breese – Paweł Pawlak wygrywa przez TKO w 1. rundzie
  • Artur Szczepaniak vs. Brian Hooi – Artur Szczepaniak wygrywa przez KO w 1. rundzie
  • Maciej Kazieczko vs. Fracisco Barrio – Maciej Kazieczko wygrywa przez KO w 3. rundzie
  • Zuriko Jojua vs. Antun Račić – Zuriko Jojua wygrywa jednogłośną decyzją sędziów
  • Albert Odzimkowski vs. Henry FadipeHenry Fadipe wygrywa przez poddanie w 2. rundzie
  • Gracjan Szadziński vs. Valeriu MirceaValeriu Mircea wygrywa przez KO w 1. rundzie
  • Marek Samociuk vs. Kamil GawryjołekKamil Gawryjołek wygrywa przez TKO w 1. rundzie

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO