Środa, 12 Czerwca, 2024

(VIDEO) “Don Diego” chciałby zmierzyć się z Mamedem Khalidovem! Ocenia swoje szanse w starciu z legendą KSW

Fot. YouTube
Opublikowane 15 listopada 2022, 15:03
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami konferencja przed galą High League 5, podczas której dojdzie do ciekawego zestawienia sportowego oraz debiutu zawodnika KSW.

10 grudnia kolejny zawodowy fighter zawalczy pojedynek na gali freakowej. Tym razem jest to Damian Janikowski, który wszystkie 12 dotychczasowych starć stoczył w federacji KSW, gdzie odniósł 7 zwycięstw. Tylko jeden z jego wszystkich pojedynków zakończył się decyzją sędziowską.

Janikowski, mimo że zawalczy na gali freakowej, to stoczy starcie sportowe, gdyż jego rywalem będzie Mateusz Kubiszyn. Ma on doświadczenie m.in. w walkach na gołe pięści czy kickboxingu amatorskim, w którym zdobył wiele tytułów jak np. trzykrotne złoto na Mistrzostwach Świata.

Kubiszyn o walce z Mamedem i Materlą!

“Don Diego” ma na swoim koncie dopiero jeden występ w MMA, jednak nie boi się wielkich wyzwań. W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl przyznał, że chce toczyć pojedynki z głośnymi nazwiskami w świecie sportów walki i nie chodzi tutaj o freak fighterów tylko prawdziwych zawodników.

Zdradził, że gdy rozmawiał z federacją na temat kolejnych walk, na potencjalnych rywali wskazał Mameda Khalidova czy Michała Materlę:

– Ja poniekąd sam zaproponowałem Damiana i paru innych topowych zawodników MMA z Polski. No i udało się z Damianem, cieszę się. Ja jak dawałem, powiedzmy zawodników, z którymi chciałbym zawalczyć to między innymi był to Mamed czy Michał Materla. Taki sportowy top, żeby wejść na wyżyny. Wiem, że to brzmi abstrakcyjnie, ale po prostu takie mam myślenie.

Następnie wskazał aspekty sprawiające, że widzi swoje szanse w pojedynku z takimi przeciwnikami jak wspomniane legendy polskiego MMA, które sięgały po mistrzowskie pas federacji KSW.

Realnie ocenił swoje szanse i przyznał, że w mieszanych sztukach walki są one znacznie niższe, niż w nadchodzącym starciu z Janikowskim. Gdyby jednak była to formuła kickboxerska, to zdaniem “Don Diego” szansę byłyby znacznie bardziej wyrównane.

Poniżej znajdziesz całą wypowiedź Kubiszyna nie tylko na temat rywali z jakimi chciałby się mierzyć, ale również konfliktu z Denisem, ostatniej afery z Szeligą czy grudniowej gali High League 5.

Kursy bukmacherskie na galę HIGH League 5

Galę HIGH League 5 obstawić można tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start dla nowych użytkowników przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski gracz otrzymuje pełną wygraną, jeżeli zaś przegra – Fortuna zwraca wkład, maksymalnie do 600 zł na konto. Na kupon można dodać jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie okaże się nietrafione, zwrot postawionej kwoty wraca i można wykorzystać ją na dalszą grę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO