Czwartek, 18 Lipca, 2024

“Don Kasjo” prosi Pudziana o walkę: “Czasami przychodzi mi do głowy, że jestem nieśmiertelny. Chciałbym zobaczyć czy naprawdę”

Fot. YouTube
Opublikowane 26 listopada 2022, 11:44
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Kasjusz Życiński ponownie zabrał głos w sprawie pojedynku z Mariuszem Pudzianowskim i przyznał, że naprawdę chciałby sprawdzić się z zawodnikiem KSW.

O takim zestawieniu freak fighter mówił jeszcze, gdy walczył dla FAME. Teraz podczas ostatniej konferencji przed galą Prime Show MMA 4 potwierdził, że chciałby wyjść do pojedynku w formule bokserskiej na małe rękawice. Z szacunkiem wypowiedział się na temat byłego strongmana i powiedział:

– Chętnie bym zawalczył taką sportową walkę z Mariuszem Pudzianowskim. Ale w boksie, tylko że w małych rękawicach. Ja bym przyszedł chętnie, jakby Kawulski poszedł na ustępstwo i dał jedną walkę bokserską. Zgodziłbym się na te małe.

“Don Kasjo” prosi o walkę z Pudzianowskim

Teraz w ostatnim wywiadzie dla KOLOSEUM przyznał, że prosi Mariusza o taki pojedynek. Bez wątpienia mógłby on pobić rekordy sprzedaży PPV, gdyż walki Pudzianowskiego zawsze przyciągają masę kibiców sportowego MMA. Fani freak fightów natomiast z chęcią zobaczyliby takie starcie, w którym jeden z zawodników miałby ogromną przewagę siły i warunków fizycznych.

– Nie wiem, czy dadzą mi szansę Maciej Kawulski i Martin Lewandowski. Czy w ogóle Mariusz Pudzianowski byłby zainteresowany. Ja bym był, więc chętnie bym zawalczył, jeżeli chciałby Mariusz sprawdzić się w stójce na ręce. Materlę ładnie znokautował, więc wydaje mi się, że stójkowo też ma umiejętności.

Może, ale jeżeli nie, no to rozumiem. Ja jakby proszę o tę walkę Mariusza, bo bym chciał sam dla siebie, bo czasem mi przychodzi w głowie, że jestem nieśmiertelny. Więc chciałbym zobaczyć czy naprawdę, czy jednak z najsilniejszym człowiekiem bym nie dał rady.

Typy i kursy na Prime MMA 4. Obstaw w eFortunie!

Galę Prime MMA 4 obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start każdy nowy użytkownik otrzyma specjalny BONUS i ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Odbierz BONUS na Prime Show MMA 4!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-51-1024x358.png

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments