Czwartek, 18 Lipca, 2024

Tyburski celuje w KSW! Wyprzedzi Tańculę? “Jestem umówiony z nim na rewanż. To będzie eliminator do tego, kto powinien tam iść”

Fot. YouTube/Instagram
Opublikowane 5 grudnia 2022, 13:33
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Paweł Tyburski zostanie pierwszym zawodnikiem, który zaczynał jako freak fighter i zawalczy dla największej sportowej organizacji MMA?

O potencjalnym zawodowym debiucie “Tyboriego” mówi się już od pewnego czasu. Jako pierwszy głos zabrał Radosław Paczuski. Przyznał, że z całą pewnością bliżej do KSW Tyburskiemu, niż Arkadiuszowi Tańculi, który nie ukrywa, że chciałby w przyszłości zawalczyć dla tej organizacji.

Wszystkie gale organizacji KSW obejrzysz wyłącznie na platformie Viaplay. Serwis oferuje dostęp nie tylko do wydarzenia na żywo ale również możliwość odtworzenia poprzednich eventów.

Miesięczny koszt subskrypcji to 34 zł. W tej cenie poza galami KSW otrzymamy również inne wydarzenia sportowe, w tym angielską Premier League czy też dostęp do wielu filmów i seriali.

-> WYKUP DOSTĘP DO KSW 77

Tyburski o walce w KSW

Następnie głos zabrał sam freak fighter. W rozmowie z fansportu.pl przyznał, że potrzebuje do dwóch lat, aby być gotowym na profesjonalną walkę:

– Może za dwa lata, jakbym się przyłożył tak naprawdę serio i dwa lata przetrenował mocno, to myślę, że mógłbym podejść do takiej walki. Rok jakbym mocno przepracował.

Teraz w ostatnim wywiadzie dla 6PAK ponownie został poruszony ten temat. Tyburski uważa, że jeśli przestanie imprezować i skupi się wyłącznie na treningach, to za rok może zmierzyć się z zawodnikami ze średniej półki z KSW:

– Rok. Chciałbym przepracować rok. Znam swoje możliwości. Jeżeli będę spał, nie będę imprezował, nie będę tykał tego, co mi nie służy, to uważam, że za rok trenując tutaj z trenerem Szyszką, jestem w stanie wyjść i dać z zawodowcem.

Nie mówię, że topka, bo to są ludzie, którzy naprawdę… Na treningu robiąc z niektórymi chłopakami, to widać ten poziom. Nie przeskoczysz tego, ja znam swoje miejsce w szeregu, ale uważam, że z zawodnikiem ze środkowej półki, za rok będę mógł dać fajną bitkę.

– Chcę napisać taką nową historię i mam nadzieję, że będę szybszy niż Tańcula. Arek pcha się do tego KSW. Ja mówiłem, jeszcze rewanż i będzie eliminator, kto powinien tam iść. Jestem umówiony z Arkiem, że za rok mamy zawalczyć.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO