Bomba zbiera na wypiskę! Zza krat zwrócił się do kibiców: „Wyjdę, będę wiedział, kto jest kim”

fot. Instagram
Opublikowane 15 marca 2023, 08:51
przez Jakub Hryniewicz
35
206
15 komentarzy

Przebywający obecnie w więzieniu „Scarface” przesłał kolejną wiadomość. Tym razem freak fighter skierował do swoich fanów prośbę o środki finansowe.

Dość niespodziewanie w ubiegłym miesiącu, 9 lutego, Internet obiegła informacja o tym, że 35-latek był poszukiwany w związku z wyrokiem za oszustwa. W ręce policji wpadł na jednej z ulic Gdańska, funkcjonariusze zatrzymali Pawła, po czym przetransportowali go do zakładu karnego, gdzie rozpoczął odbywanie 2-letniego wyroku.

Bomba zbiera na wypiskę!

Freak fighter regularnie przesyła wiadomości, w których informował między innymi o tym, że został skazany bez dowodów, a niedługo do sieci mają trafić materiały potwierdzające niewinność. „Scarface” poinformował też, iż zaczął pisać książkę, która ma być „bestsellerem” oraz, że trafił do oddziału zamkniętego, choć powinien wylądować w półotwartym.

Wczoraj na social mediach Pawła pojawił się kolejny list. Freak fighter prosi w nim kibiców o przesyłanie pieniędzy i zaznaczył, że cały czas pomaga współosadzonym, „dobrym ludziom”.

Kochani, możecie też wpłacić jakiś grosik na wypiskę, cały czas pomagam tu dobrym ludziom, bo i tacy tu są, a jak patrzę na ich los, to aż tatuaże mi się rozmazały. Każda wpłata będzie istotna, no i będę wiedział, kto wpłaca, bo mam do tego wgląd poprzez Wychowawcę. To nie jest tajemnica. Wyjdę będę wiedział, kto jest kim – napisał „Scarface”, dodając też dane, jakie należy wpisać przy dokonaniu wpłaty.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
35
206
Subscribe
Powiadom o
guest
15 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hujwbitydlabombt
Hujwbitydlabombt
8 miesięcy temu

Ziomków nie ma już ? Przecież wygrali 400 czy tam 500 tysięcy dzięki niemu a teraz zebra ludzi w internecie ? Powinien mieć huj wbity za to za co siedzi że na człowieku niepełnosprawnym zrobił przekręt i mu nie zapłacił za mieszkanie które od niego kupił. Takich rzeczy się nie robi na ludziach niepełnosprawnych jak dla mnie huj wbity i powinno to pójść tam gdzie siedzi teraz.

KamilXS
KamilXS
Reply to  Hujwbitydlabombt
8 miesięcy temu

Tak i tak. Obie wersje sa poprawne. Xszystko zalezy od dlugosci. Od 18 cm nalezy dodac „c”.

EL Mariano
EL Mariano
8 miesięcy temu

Dokładnie w punkt kolego !!!! Z tym samobójstwem to zapewne chodzi ci o tego chłopaka, który skoczył z wieżowca w Brzeźnie. Bomba ze swoim braciszkiem TAK GO DOJEŻDŻALI NA OSIEDLU, że chłopak nie wytrzymał psychicznie.

Jan
Jan
Reply to  EL Mariano
8 miesięcy temu

Serio Bomba znęcał się nad jakimś chłopakiem?

Adrian
Adrian
8 miesięcy temu

O co chodzi z tym niepełnosprawnym?

Adrian
Adrian
8 miesięcy temu

Kilka walk tyle hajsu na freakach a kasy nie ma? Przejebałeś na glupoty to trudno

Fred
Fred
8 miesięcy temu

Nastepny farmazon rozliczony haha gdzie te miliony cioto????

Nieznani sprawy
Nieznani sprawy
8 miesięcy temu

ha ha ha ha, wycięty jesteś! Za tych co dojeżdżałes…. Leszczu marny

Daniel
Daniel
8 miesięcy temu

Sprzedaj zegarek ha ha ha

Normalny
Normalny
8 miesięcy temu

Niby taki prawilniak a znęcanie się na słabszych i niepełnosprawnych. Kiedyś w puszce były zasady. Pokazuje że git człowiek, a z tego co mi wiadomo grypsuje się w więzieniu a nie na wolności, i się walczy z administracją. Nie ma chłop jaj nawet, czasem myślę że jaja miał świętej pamięci Mateusz. Też go krytykował jak każdy. Bomba to zwykła szuja na biednych łapie kasę niż bogatym zabiera !

Lucjan
Lucjan
8 miesięcy temu

Został skazany rzekomo na dwa lata
a tu adres na Areszt Śledczy🤔

Paweł
Paweł
8 miesięcy temu

Ja siedziałem,byłem biednijezy i ni3 zbierałem na wypiske.do rodziny napisz czleniu,nie rób wstydu.

Prezes
Prezes
8 miesięcy temu

Jest w pace i pisze???

Lifeishard
Lifeishard
8 miesięcy temu

Skoro ma tyle hajsu, a przynajmniej tak przedstawiał swoją sytuację życiową, to niech sam da ze swoich pieniędzy na tą wypiskę dla ” Dobrych Ludzi ” . A tak a pro po, to ci którzy przebywają w więzieniu i nie mają rodzin ani pieniędzy, mogą tam podjąć pracę dzięki której zarobią sobie na utrzymanie siebie. Jak potrzebują pieniędzy to niech uczciwie na nie zapracują za tymi kratami, a nie za darmo od społeczeństwa dostaną, bo niby za co ? Za to że coś ukradli ? Za to że zabili ? Za to że pobili ?
Przecież wpłacający nie będą wiedzieć kto w rzeczywistości otrzymał te pieniądze.

Jeśli ktoś nie widzi żadnego problemu w całej tej sytuacji to jest zwykłym za przeproszeniem idiotą 🙂

trackback
Marcin Najman o ewentualnej walce z Jackiem Murańskim: „Myślę, że do takiej walki doszłoby tylko wtedy gdyby zamknęli go w oktagonie na cztery spusty i ja bym do niego wyszedł” – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości
7 miesięcy temu

[…] Murańskich miała stoczyć walkę 2 na 2 na tej gali, a ich rywalami mieli być Marcin Najman i Paweł „Scarface” Bomba, jednak jak wiadomo już do takiego starcia nigdy już nie […]

WIDEO