Wielki Bu jednak nie chce walczyć z Labrygą? „To mogłoby zamknąć jego karierę. Jestem fanem, nie chciałbym mu zagrażać”

Fot. YouTube
Opublikowane 2 kwietnia 2023, 11:37
przez Przemek Krautz
3
2
Brak komentarzy

„Wielki Bu” jednak zmienił zdanie w sprawie walki z Denisem Labrygą? Przyznał, że jest jego fanem i chce, żeby ten się nadal rozwijał.

Denis Labryga to zawodnik, który w krótkim czasie zyskał duże grono fanów. Podczas ostatniej gali High League 6 zadebiutował we freak fightach i już w pierwszej odsłonie rozprawił się z Konradem Karwatem. Jak sam zapowiedział, teraz czas na większe wyzwania.

„Wielki Bu” o Labrydze

W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl o Labrygę zapytany został Patryk Masiak, czyli „Wielki Bu”. Przyznał, że kibicuje Denisowi i liczy na to, że ten rozwinie się sportowo. Padło również pytanie o ich potencjalną walkę. Początkowo Masiak był otwarty na takie zestawienie.

Teraz przyznał, że jednak nie chciałby hamować kariery Labrygi. Jest przekonany, że gdyby doszło w tym momencie do konfrontacji, to walka nie zakończyłby się po myśli rywala:

– Ja już parę razy mówiłem, jestem kibicem Densia. Jasne, jak Denis będzie chciał się bić, ale ja jestem kibicem Labrygi, wydaje mi się, że to młody, inteligentny chłopak. Fajnie jakby była zamiana Denisów. Fajnie, jakby był promowany, dostawał możliwości rozwoju. Nie chciałbym być kłodą w jego karierze.

Spotkamy się i pojedynek nie skończyłby się po jego myśli. Mogłoby to zamknąć jego karierę. Teraz jak złapał tę falę, to nie chciałbym w jakiś sposób zagrażać. Jest młody, ambitny, dużo przed nim. (…) Marketingowo to nawet nie jest dobra chwila. Niech go promują.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO