Zawodnicy High League zatrzymani na lotnisku w Panamie! Problemy Alberto i Josefa Bratana! „Chłopaków przewieźli na komisariat”

Fot. Instagram
Opublikowane 7 kwietnia 2023, 19:35
przez Przemek Krautz
3
5
Brak komentarzy

Za pośrednictwem social mediów do kibiców trafiła wiadomość, że zawodnicy High League Alberto oraz Josef Bratan zostali zatrzymani przez policję w Panamie.

Alberto i Josef to bracia, którzy są nie tylko raperami, ale również freak fighterami. Obaj mają na koncie dwa pojedynki. Pierwszy z nich w debiucie po decyzji sędziów pokonał Marcina Dubiela, a następnie zmierzył się z Pawłem Tyburskim, z którym przegrał przed czasem.

Natomiast Josef najpierw po trzyrundowym starciu wygrał z Gabrielem Bystrzyckim znanym jako „Cesarz Narcyz”, po czym zawalczył z innym raperem „Maciasem”, czyli Krystianem Maciaszczykiem. W drugim pojedynku popisał się efektownym nokautem w zaledwie 47 sekund.

Gwiazdy High League zatrzymane na lotnisku

Freak fighterzy mogą mieć poważne problemy. Udali się w podróż do Panamy, jednak krótko po wylądowaniu zostali zatrzymani przez tamtejszą policję. Najpierw Alberto na swoim Instastory przekazał:

– Rozumiecie to, że znowu są problemy? Na lotnisku w Panamie zostaliśmy zatrzymani jako potencjalni podejrzani jakiegoś przemytu z Europy za Ocean. Nasze paszporty angolskie wcale w tym nie pomagają. Czekamy na weryfikację, zobaczymy co z tego wyniknie. Jesteśmy na razie wk**wieni.

Raper jednak nie wyglądał na zdenerwowanego i mogło się wydawać, że sytuacja zostanie szybko wyjaśniona. Kilkanaście godzin później właściciel MzQ Media, który miał odpowiadać za stworzenie teledysku, opublikował sprzed posterunku policji kolejne nagranie, na którym dodał:

– Dalej mają problem. Chłopaków przewieźli na komisariat do Panamy. Możliwe, że coś ze sobą mieli. Mam drugi telefon Alberta, jeżeli macie jakiś namiar do ambasady Angoli, to dawajcie znać.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
5
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO