Jacek Murański wraca do freak fightów! Wiemy, gdzie zawalczy! „Naszedł czas na wielki powrót do klatki”

Fot. YouTube
Opublikowane 6 maja 2023, 10:56
przez Przemek Krautz
4
4
Brak komentarzy

Potwierdził się doniesienia, jakie obiegały media przez ostatnie tygodnie. Jacek Murański mimo tragedii, jaka spotkała go kilka miesięcy temu, postanowił wrócić do freak fightów.

„Muran” dotychczas stoczył trzy walki i każdą z nich przegrał, nie pokazując zbyt wiele w klatce poza twardą głową. Dwukrotnie został zdominowany przez Arkadiusza Tańculą i raz rozbity przed czasem przez Roberta „Sutonatora” Pasuta.

Murański wraca do freak fightów

Na ostatniej gali High League Murański miał zmierzyć się z Marcinem Najmanem. Niestety doszło do wielkiej tragedii, czyli śmierci jego syna Mateusza. „Muran” wycofał się z walki i wszyscy byli przekonani, że więcej nie zobaczymy go w klatce, jednak kilka tygodni później udzielił wywiadu, w którym zapowiedział, że to jeszcze nie koniec.

Niedługo później zaczął ponownie publikować posty w social mediach i zapowiadać swój powrót. Jak teraz potwierdziła federacja High League, weźmie on udział w turnieju, którego pierwszy etap odbędzie się już 17 czerwca.

Poza nim w zawodach biorą udział tacy freak fighterzy jak Marcin Najman, „Japczan”, „Szalony Reporter” i „Super Mario”. Pozostałych trzech uczestników poznamy zapewne w najbliższych dniach.

Jacek Murański wystąpi w turnieju HIGH League Grand Prix. Nadszedł czas na wielki powrót do klatki. W turnieju jest już największy rywal Murana, Marcin Najman. Czy w Grand Prix dojdzie do starcia El Testosteron vs Muran? O tym zadecyduje los – tak federacja zapowiedziała powrót Murańskiego.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
4
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO