Denis Załęcki zapowiada mocny powrót do klatki! „Wrócę na takiej ku***, że zmiotę wszystkich”

Fot. High League
Opublikowane 7 maja 2023, 09:02
przez Przemek Krautz
6
22
4 komentarze

Denis Załęcki zapowiada mocny powrót po kontuzji. Popularny freak fighter zamierza zrobić formę życie i udowodnić, jak mocnym jest zawodnikiem.

„Bad Boy” we freak fightach stoczył cztery pojedynki i odniósł tylko jedno zwycięstwo. W debiucie pokonał Alana Kwiecińskiego, a następnie przegrał po decyzji sędziów z Mateuszem Kubiszynem. Kolejne dwie walki wywołały spore kontrowersje.

Denis Załęcki o powrocie do klatki

Najpierw po kilkudziesięciu sekundach odnowiła się kontuzja w starciu z Arturem Szpilką. Następnie podobna sytuacja miała miejsce w starciu z Pawłem Tyburskim. Tym razem jednak dodatkowo złamał zasady i zaczął kopać rywala w boksie, przez co został zdyskwalifikowany.

Miesiąc po porażce z „Tyborim” postanowił w końcu zoperować nogę i aktualnie przechodzi operację. W ostatniej rozmowie z Mateuszem Kaniowskim zapowiedział, że gdy powróci, to będzie w najlepszej formie w swoim życiu i zdeklasuje rywali:

– Nie wiem, nie powiem dnia ani godziny. To zależy od pana, który mnie rehabilituje i tego, który wykonywał moją operację. Ja zostawiam to pod okiem lekarzy i fizjoterapeutów. Ja się w to nie wpie**alam. Nie zależy mi na tym, żeby za miesiąc czy za pół roku walczyć.

– Ja po prostu jak wrócę to na takiej ku**ie, że zmiotę ich wszystkich. Chcę wrócić, jak mi lekarz da zielone światło. Jak wrócę to na takiej ku**ie, że nie będzie przeciwnika dla mnie. Zrobię formę życiową, szczególnie kondycję. Z wagi zejdę na 106-107 kg. Każdy będzie bez szans.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
6
22
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marcus88
Marcus88
29 dni temu

Zarost z nad hu.. nie sobie zmiecie

Paweł
Paweł
29 dni temu

ADAM MAŁYSZ JUŻ CZEKA

Adam
Adam
27 dni temu

Denis, po tym co pokazałeś z Tyborim powinieneś siedzieć cicho .Wróć i wygraj walkę z kimś dobrym.Masz serce do walki .Czyny przemawiają głośniej niż słowa.

Mateusz
Mateusz
27 dni temu

Ponoć Kuba Wojewódzki chętny na walkę w fame

WIDEO