Niedziela, 23 Czerwca, 2024

KSW 82. Zalany krwią Gnidko poddaje Kijańczuka! Efektowna balacha w pierwszej rundzie

Opublikowane 13 maja 2023, 22:21
przez Jakub Hryniewicz
0
2
Jeden komentarz

Na KSW 82 do akcji powrócił autor najszybszego KO w organizacji, Bohdan Gnidko. Ukrainiec zmierzył się z niezwykle groźnym Rafałem Kijańczukiem.

-> Obstaw KSW 82 na żywo!

Rafał Kijańczuk z przytupem wszedł do organizacji KSW. W marcu zeszłego roku podczas gali KSW 68 zmierzył się z Yannem Kouadją. Po kilku szybkich akcjach Rafał zdobył dosiad i brutalnie rozbił Francuza w parterze już w pierwszej rundzie pojedynku. Potem jednak powinęła mu się noga i “Kijana” musiał uznać wyższość Ivana Erslana. Kijańczuk odbił się jednak po tym demolując Marca Doussisa w 1. rundzie.

Gnidko zadebiutował w okrągłej klatce podczas gali KSW 73, gdzie pobił rekord KSW, kończąc Damiana Piwowarczyka. Ukrainiec prawym sierpem odprawił Polaka już w piątej sekundzie walki! Kolejny przeciwnik nie dał się złapać na pierwszy cep fightera, ale nie wytrzymał o wiele dłużej. Gnidko znokautował go już w 38 sekund! Czy uda mu się skończyć także “Kijanę”?

-> Odbierz bonus na KSW 82!

KSW 82: Gnidko vs Kijańczuk – Relacja

RUNDA 1

Kijańczuk wchodzi z low kickiem, Gnidko szybko złapał Polaka za nogę. Sporo przyjął ciosów Ukrainiec, ale wyprowadził kolano na “Kijanę”, gdy ten był w parterze! Dwoma karnymi punktami ukarany Bohdan, ale szybko wchodzą w wymianę fighterzy. Gnidko łapie klincz, ale nie udaje mu się powalić Rafała. Kijańczuk świetnie skontrował, obalił Ukraińca, ale dał się odwrócić! GNIDKO WYGRYWA PRZEZ BALACHĘ!

Oficjalny wynik: Bohdan Gnidko wygrywa przez poddanie w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Gnidko zabrał głos w sprawie kontrowersji po KSW 82! „To nie ma nic wspólnego z Banderą” – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
1 rok temu

[…] się kontynuować pojedynek, co jednak skończyło się dla niego fatalnie. Ukraiński wojownik poddał go balachą już w 1. […]

WIDEO