Najman reaguje na słowa Borka o walce z Fonfarą! Mocna odpowiedź „El Testosterona”!

Fot. YouTube
Opublikowane 10 lipca 2023, 08:38
przez Przemek Krautz
0
4
Brak komentarzy

Marcin Najman zareagował na słowa Mateusza Borka. Dziennikarz wypowiedział się na temat kolejnej walki freak fightera i skazłgo na porażkę.

„El Testosteron” powróci do klatki przy okazji najbliższej gali Clout MMA. Czeka go ogromne wyzwanie, gdyż zmierzy się z byłym pięściarzem Andrzejem Fonfarą, który wygrał 30 z 36 zawodowych pojedynków. Mimo debiutu w formule MMA to właśnie Fonfara jest ogromnym faworytem.

Dodatkowe emocje zapewnia konflikt pomiędzy panami. Wszystko zaczęło się od programu Hejt Park w Kanale Sportowym, kiedy to Najman pojawił się w studio i dostał telefon od Fonfary. Teraz będą mieli okazję wyjaśnić wszystko w klace.

Najman odpowiada Borkowi

Na temat starcia wypowiedział się Mateusz Borek, który rozmawiał z kanałem Koloseum. Nie dał on szans Najmanowi i wskazał pewne zwycięstwo Fonfary:

– Nie. No co może Najman zrobić Fonfarze. Myślę, że Najman ma zdanie na każdy temat i wie wszystko najlepiej od geopolityki, przez sprawy społeczne po ocenianie dziennikarzy, zdolności biznesowe, pomysł na obchodzenie komorników. To jest sposób na życie Najmana. Ja nie zamierzam się na jego temat wypowiadać. Szkoda mi na to czasu.

– (…) Trudno mi racjonalnie analizować zachowania Najmana w walce, bo sam Najman nie wie, jak się zachowa w danej sytuacji. Byłbym bardzo zdziwiony, gdyby Fonfara miał tę walkę nawet nie tyle, co przegrać, ale wygrać po jakichś problemach.

„El Testosteron” nie mógł pozostawić tego bez odpowiedzi. Na swoich social mediach zamieścił nagranie, w którym zareagował na słowa Borka:

– Najpierw przez pół wywiadu pieprzy na mój temat, a potem mówi, że nie będzie się na mój temat wypowiadał. Twierdzi, że żadnych szans nie mam z Fonfarą. No to się ku**a zdziwisz. I na koniec. Twierdzisz, że szanujesz każdego, kto wychodzi do klatki. Ty się słyszysz? Naprawdę? Ode mnie dwa metry w bok.

Najman jest na tyle pewny wygranej, że w jednym z kolejnych wpisów dodał również, że jego rywal po walce na Clout MMA skończy ze złamaną szczęką.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
4
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments