Pasternak miażdży Alana! Padły mocne słowa: „On chce walki tylko w Internecie. To jest…”

Fot. YouTube
Opublikowane 10 lipca 2023, 09:25
przez Przemek Krautz
8
3
Jeden komentarz

Michał Pasternak został zapytany o swój konflikt z Alanem Kwiecińskim. W mocnych słowach wypowiedział się na temat freak fightera.

Wszystko tak naprawdę rozpoczęło się od słów „Alanika”, który w jednym z wywiadów uderzył w Akademię Sportów Walki Wilanów. Dostał wówczas mocną odpowiedź między innymi od Kamila Mindy oraz „Wampira”, a z czasem konflikt przybrał na sile.

Pasternak mocno o Alanie

Kibice bardzo chcieliby zobaczyć takie zestawienie, jednak Pasternak nie ma wątpliwości, że do niego nie dojdzie. Przyznał, że Kwieciński wielokrotnie zmieniał już zdanie i jest zainteresowany konfrontacją wyłącznie, kiedy mówi o niej w sieci.

Gdyby miało dojść do prawdziwego pojedynku zdaniem „Wampira” jego potencjalny rywal nie chciałby walczyć. W wywiadzie dla Goniec Fight podopieczny trenera Mirosława Oknińskiego nie gryzł się w język:

– On ma coś z banią nie tak. To jest idiota. On bardzo by chciał walki w Internecie, a jeżeli mielibyśmy zawalczyć, to już by się zmieniło to wszystko. Kiedyś powiedział, że nigdy ze mną nie zawalczy. Później mnie zaczepia, ale w takiej i takiej formule i takiej wadze. Po czym mówi, że zawalczy za pół miliona, później 300 tysięcy. To jest idiota pełną gębą.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
8
3
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kaczy420
Kaczy420
2 miesięcy temu

Pasternak by po nim przejechał w każdej formule

WIDEO