Mistrz GROMDY trafi do KSW? Mariusz Grabowski skomentował przyszłość Don Diego!

fot. GROMDA | Youtube
Opublikowane 19 lipca 2023, 13:43
przez Jakub Hryniewicz
1
0
Brak komentarzy

Na kanale Fansportu.pl pojawił się nowy wywiad z Mariuszem Grabowskim. Prezes federacji GROMDA poruszył kilka bardzo ciekawych kwestii, a jedną z nich była przyszłość mistrza organizacji. Czy „Don Diego” trafi do KSW?

Niepokonany w walkach na gołe pięści Kubiszyn pokazał się z fenomenalnej strony w małym ringu, gdzie brutalnie rozprawiał się z każdym kolejnym oponentem. Mateusz od samego początku wykazywał nie tylko duży spryt, lecz także umiejętności. Dzięki temu dostał się w końcu do wielkiego finału, który miał miejsce na GROMDA 12. Tam doszło do hitowego starcia „Don Diego” vs „Balboa”. Wszystko zakończyło się dopiero w ostatniej, nielimitowanej czasowo rundzie. Domalika poddał narożnik, a niekwestionowanym mistrzem został Kubiszyn.

Rzeszowski zawodnik w ostatnim roku walki na gołe pięści przeplatał też tymi we freak fightach. Na zasadach MMA Mateusz stoczył dwa boje, z czego jeden wygrał. Choć Damian Janikowski zdominował go na pełnym dystansie, to „Don Diego” nie dał się poddać medaliście olimpijskiego. Do tego nie można zapomnieć, że Kubiszyn prezentuje bardzo wysokie umiejętności stójkowe.

Pytany niedawno o tego fightera Wojsław Rysiewski przyznał, że będzie musiał przedzwonić w tej sprawie do Mariusza Grabowskiego. Prezes GROMDY pojawił się w studio Fansportu.pl, gdzie został zapytany o ewentualny angaż „Don Diego” w KSW.

Cały wywiad z Mariuszem Grabowskim obejrzysz -> TUTAJ.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments