Tak Stasiak bawił się w towarzystwie Kuleszy! Ujawniono nagranie z Mołdawii! [WIDEO]

Fot. YouTube/Twitter
Opublikowane 19 lipca 2023, 10:40
przez Przemek Krautz
2
2
Brak komentarzy

Kanał Sportowy postanowił zareagować na głośną aferę PZPN i ujawnił nagranie z Mołdawii, na którym widać Mirosława Stasiaka bawiącego się w towarzystwie Cezarego Kuleszy.

Kilka dni temu na jaw wyszło, że podczas ostatniego meczu reprezentacji Polski z Mołdawią gościem PZPN był biznesmen skazany za korupcję. Mirosław Stasiak to były właściciel klubu Ceramiki Opoczno, czyli późniejszego KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Jest on powiązany z Ryszardem Forbrichem, znanym szerzej jako „Fryzjer”, który ma na swoim koncie kilka wyroków za korupcję w piłce nożnej. Za to samo skazany został również Stasiak, który miał ustawić ponad 40 spotkań i w 2011 roku usłyszał wyrok 3 lat więzienia w zawieszeniu na 4 lata. Jest także zdyskwalifikowany przez PZPN i do 2026 roku nie może pełnić żadnych funkcji w polskiej piłce.

Tak Mirosław Stasiak bawił się w Mołdawii

PZPN szybko wydało oświadczenie w tej sprawie i wyjaśniło, że nie ingeruj w listę gości, a Stasiak został zaproszony przez jednego z oficjalnych sponsorów reprezentacji. Jak jednak ujawnił Przegląd Sportowy, decyzję o zabraniu ze sobą biznesmena podjął sam Cezary Kulesza.

Sponsorzy reprezentacji szybko odcięli się od Stasiaka i nie przyznali do znajomości z nim. Prezes Tarczyński S.A. podjął nawet decyzję o zakończeniu współpracy z PZPN.

Całą sprawę skomentował sam Mirosław Stasiak, który w rozmowie z portalem fakty wyjaśnił- Zaprosiła mnie firma Inszury i może nie powinienem był lecieć, ale miałem tam w Mołdawii biznesy do załatwienia na miejscu i to mnie ostatecznie przekonało do tej podróży.

Na jego słowa zareagował Krzysztof Stanowski, który poprzez Kanał Sportowy opublikował nagranie, gdzie można zobaczyć, jak Stasiak bawi się w Mołdawii między innymi w towarzystwie prezesa PZPN oraz innych gości:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments